ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Oszczędź nawet 40.000 zł rocznie w Twojej firmie!

Poniedziałek, 13 marca 2017 3062
Większość firm nie analizuje kosztów eksploatacji urządzeń, wydają im się nic nie znaczące i ograniczone do ceny zakupu tonerów raz na jakiś czas.
Czy wiesz jednak, ile w rzeczywistości wydajesz rocznie na eksploatację?
Czy zastanawiałeś się, jak można ograniczyć koszty?

Na początek sprawdźmy orientacyjne dane.

Szacuje się, że polski pracownik zużywa ok. 8 tys. kartek papieru rocznie, czyli ok. 16 ryz papieru.

Zdarza się, że 1 wydrukowana na czarno-biało strona może kosztować powyżej 7 groszy (a nawet 12 groszy!) – można uznać, że to niewiele, ale biorąc pod uwagę roczną ilość wydruków, koszty zaczynają robić wrażenie.
Te statystyczne 8 tysięcy kartek papieru rocznie przypadającego na 1 pracownika, daje nam 560 zł rocznie.


Czy wiesz, że możesz płacić nawet około 2 groszy za stronę ?
Spójrz na poniższy wykres i sprawdź, jak mogłoby się to przełożyć na Twoje oszczędności:

 

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne DEVELOP są odpowiedzią dla firm, które stawiają na ekonomiczne rozwiązania, a przy tym doskonałą jakość, niezawodność i szybki druk.

Druk poniżej 2 groszy za stronę czarno-białą sprawia, że można zaoszczędzić w zależności od ilości pracowników oraz od aktualnego kosztu wydruku nawet do 40.000 zł rocznie!


Musimy jednak pamiętać, że wydruk to nie tylko toner, czy bęben, ale także koszty napraw, części zamienne, koszty konserwacji, koszty przestoju wywołane awarią, koszty zużycia energii elektrycznej, itp.
Funkcja duplex, czyli druk dwustronny, również pomoże Ci zaoszczędzić – z naszego doświadczenia wiemy, że nie zawsze pracownik zwraca na to uwagę.


Właśnie z uwagi na te poboczne koszty związane z utrzymaniem urządzeń drukujących, wiele firm decyduje się na podpisanie umowy serwisowej na tzw. „koszt za wydruk”. Wówczas w ramach zryczałtowanej opłaty Klient otrzymuje wszystkie materiały eksploatacyjne do drukarki, części wraz z wymiana oraz opieką serwisową.
Takie rozwiązanie sprawia, że Klient nie musi się martwić o dodatkowe, nieprzewidziane koszty – łatwo jest zatem ustalić budżet.

 

Dzięki ofercie DEVELOP firmy mogą cieszyć się tanim, pięknym i bezpiecznym wydrukiem – drukować oryginalnymi materiałami, a nie zamiennikami, które mogą mieć gorszą jakość druku oraz prowadzić do uszkodzenia drukarki, której naprawa może być już nieopłacalna.

 

W przypadku drukarki sprawdza się zasada: urządzenie tanie w zakupie oznacza wysokie koszty eksploatacji.


W firmach posiadających kilkanaście urządzeń kopiująco-drukujących, gdzie drukuje się duże ilości arkuszy, sprawdzi się rozwiązanie zarządzania obiegiem dokumentów, kosztami i środowiskiem wydruku.


DEVELOP oferuje także urządzenia kolorowe, które również pozwalają cieszyć się kolorowym wydrukiem w bardzo konkurencyjnych cenach.

 

  

Sprawdź ofertę u autoryzowanego dealera w Piotrkowie Trybunalskim VELPRO na stronie: develop.velpro.com.pl
Napisz develop@velpro.com.pl lub zadzwoń 728 846 114 i dowiedz się więcej.

 
Wykonamy dla Ciebie bezpłatna analizę Twoich kosztów druku i zestawimy je z naszą propozycją!

 


Zainteresował temat?

3

4


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat