Ostrą amunicję chciał przerobić na… breloczki

PolicjaTomaszów Środa, 18 września 20195 8058
Miał blisko 2500 sztuk ostrej amunicji i 3,5 kilograma suszu konopi indyjskich. Nie miał za to zezwolenia na posiadanie broni i amunicji. 51-letniemu mieszkańcowi powiatu tomaszowskiego grozi do 8 lat więzienia.

Ładuję galerię...

- Kryminalni z tomaszowskiej komendy policji, monitorując środowisko przestępcze, uzyskali informację dotyczącą posiadania znacznych ilości narkotyków – informuje oficer prasowy komendy w Tomaszowie. - Funkcjonariusze zorganizowali zasadzkę.

 

15 września w miejscowości Łaznowska Wola policjanci zatrzymali do kontroli wytypowanego opla astrę. Za kierownicą siedział nienotowany dotąd 51-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. W aucie nie było narkotyków, była za to ostra amunicja, na którą mężczyzna nie miał zezwolenia. Tłumaczył, że kupił ją w Niemczech, by przerobić ją na... dekoracje i breloki.

 

Policja zabezpieczyła 2437 sztuk amunicji do karabinów i pistoletów różnego kalibru. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania jego domu policjanci znaleźli suszone krzewy konopi indyjskich o łącznej wadze blisko 3,5 kilograma. Zatrzymany dostał zarzuty nielegalnego posiadania amunicji oraz posiadania i uprawy środków odurzających. Grozi mu do 8 lat więzienia. 17 września prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, poręczenie majątkowe i zakazu opuszczania kraju.


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

selfi ~selfi (Gość)11.10.2019 08:26

https://img.joemonster.org/mg/albums/102019/main_pot_ny_cios_w_narkobiznes.jpg

01


gość ~gość (Gość)18.09.2019 20:28

Jedna sztuka amunicji w hurcie od 60 gr do 1,50 zależy od kalibru. Koszt breloka to około 10 zł. Chłop zapomniał wystąpić o konsesje, i zapłacić haracz dla państwa to go przymknęli????. Widocznie nie podzielił się z jakimś urzędasem na dorobku to mu sprawę zrobili

10


obiektywny ~obiektywny (Gość)18.09.2019 12:00

Kiedy to się skończy ta nieustanna promocja narkomani powiatu tomaszowskiego na terenie Piotrkowa to może odnieść skutek i u nas komu na tym zależy chyba sprzedawca narkotyków i dopalaczy.

54


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)18.09.2019 15:11

Ja tam mu wierzę, z tymi breloczkami, szczególnie jak wypalił jointa mógł mieć różne pomysły co do tej amunicji.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat