Ostatnie dni na zgłaszanie się do "Piotrkowskiej przyrody"

MOK Piotrków Środa, 17 czerwca 20202 1380
Dobiega końca czas zgłoszeń do konkursu fotograficznego "Piotrkowska przyroda". Ostatnie pracę mają być przyjmowane przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury do 22 czerwca.
fot.: pixabay

Konkurs organizują wspólnie Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie Trybunalskim oraz Referat Gospodarki Komunalnej
i Ochrony Środowiska piotrkowskiego Urzędu Miasta. Jest on adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz seniorów (60+) z Piotrkowa Trybunalskiego.


Uczestnicy konkursu mogą przesłać do organizatorów maksymalnie cztery prace. Zdjęcia należy wysłać e-mailem na adres: oea@mok.piotrkow.pl. Plik powinien zawierać tytuł pracy oraz podstawowe informacje o uczestniku (imię, nazwisko i wiek autora oraz nr tel. kontaktowego).

 

Regulamin zabawy znajduje się na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.06.2020 16:52

OEA MOK, to co się dziwisz że wygrywa kaczka albo KOT.

01


gość ~gość (Gość)18.06.2020 21:50

Tak,fajnie i znowu wygra jakaś kaczka albo kot,ktory mogl być równie dobrze obywatelem Sulejowa,nie warto brac w tym udzialu,bo wiekszosc nagradzanych prac nie ma nic wspolnego z tematem

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat