Ostatnie chwile wakacyjnej beztroski

ePiotrkow Poniedziałek, 26 sierpnia 20190 1335
Wakacje mijają zdecydowanie za szybko, zwłaszcza, jeśli spędza się je wesoło i ciekawie, a tak właśnie mija letni czas z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Choć do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało tylko kilka dni, nikt nie myśli jeszcze o szkole. Wszystkie dzieciaki czekają na kolejne, wakacyjne atrakcje, a tych nigdy nie brakuje.

Ładuję galerię...

W minionym tygodniu w świat muzyczny, taneczny, teatralny i plastyczny zabierali dzieci jak zawsze instruktorzy Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK. - Były i dalekie podróże, jak chociażby ta na rajską wyspę z aktorami Krakowskiego Biura Promocji Kultury – mówi Magdalena Ciżewska, starszy instruktor MOK. - Tym razem aktorzy zadbali nie tylko o dobrą zabawę, ale i o naukę. Po tym spektaklu już nikt nie będzie miał wątpliwości, jak prawidłowo segregować śmieci. Jeśli natomiast ktoś wątpił w to, czy można rozmawiać ze zwierzętami, wszystkie te obiekcje rozwiał środowy seans filmowy z Lilianą Pędziwiatr w roli głównej. Dziewczynka rozumiała mowę zwierząt i dzięki tej niezwykłej zdolności i swojej odwadze uratowała zwierzaki z podmiejskiego zoo. Zdolności Liliany były niecodzienne, ale przecież każdy z nas taką umiejętność posiada. Wystarczy tylko dobrze wsłuchać się w potrzeby naszych pupili i choć nie znamy ich języka, tak jak Liliana, to zrozumiemy je doskonale. Miniony tydzień utopiliśmy w wodzie. I to dosłownie. W ramach cotygodniowej wycieczki dzieciaki odwiedziły basen OSiR przy ul. Belzackiej. Wodnym zabawom nie było końca, a basenowa zjeżdżalnia takiego oblężenia chyba nie pamięta.

Przed nami ostatnie dni wakacji.

 

 

 

 


(źródło: MOK Piotrków)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat