Ostatnie chwile na zwiedzanie wystaw w ODA

ePiotrkow Sobota, 05 września 20200 928
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na finisaż wystaw "The Doors" oraz "Drzwi i bramy Piotrkowa". Szansa na ich obejrzenie jest tylko do niedzieli do godz. 18.00, kiedy to zaplanowano oficjalne zamknięcie obu ekspozycji.

"The Doors" to wystawa Marii Lauks i Mariusza Lauks. Z kolei wystawa " - Drzwi i bramy Piotrkowa" jest inspirowana tą pierwszą. Jej uczestnikami są - Emil Baur, Sylwia Baur, Łukasz Brzezowski, Bożena Gęgotek, Jan Hoffman, Kamila Jach, Zbigniew Maciejewski, Adam Niemczyk, Kalina Opala, Janusz Stępiński, Krzysztof Tuta.

 

Wiosną tego roku drzwi dla nas wszystkich stały się szczególnie ważne. Wydarzenia związane z pandemią sprawiły, że publikowane w internecie zdjęcia z cyklu The Doors autorstwa Marii i Mariusza Lauks nabrały nowego znaczenia. Konsekwentne powracanie autorów do tematu drzwi oraz nowa sytuacja, w której się wszyscy znaleźliśmy, stały się inspiracją do zaprezentowania fotografii istniejących do tej pory w rzeczywistości wirtualnej, w formie realnej wystawy w galerii Ośrodka Działań Artystycznych. Pragniemy jednocześnie by wystawa ta stała się zachętą do głębszego przyjrzenia się progom, które przekraczamy każdego dnia - tak pisali o wystawie jej pomysłodawcy i organizatorzy.

 

Finisaż zaplanowano na niedzielę, 6 września. Początek o godz. 18.00 w ODA przy ul. Sieradzkiej 8 w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat