Ostatni ligowy mecz w tym roku piotrkowianki mogły rozegrać lepiej

Strefa FM Sobota, 16 listopada 201931 2810
13 bramek więcej zdobyły szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin podczas sobotniego meczu z Piotrcovią, podczas ostatniego ligowego spotkania w tym roku nasze piłkarki były wyraźnie słabsze od rywalek, które ostatecznie zwyciężyły w Hali Relax 32:19 (16:9).
Fot.: www.superligakobiet.pl

Mecz rozpoczęły piotrkowianki, ale nie zakończyły akcji bramką, wynik tego meczu kilkanaście sekund później otworzyły lubinianki, a konkretnie Andrianna Górna, która po kolejnej stracie naszych zawodniczek rzuciła także drugą bramkę, w całym spotkaniu zdobyła ich aż 12. W 10. minucie spotkania podopieczne Krzysztofa Przybylskiego przegrywały 1:6, ponieważ grały niedokładnie i wolniej niż rywalki. Dziesięć minut później przyjezdne wygrywały już 11:5, ostatecznie zeszły do szatni prowadząc 16:9.

 
Po przerwie przyjezdne nadal dominowały, konsekwentnie powiększając przewagę,

 
- W ostatnim spotkaniu w tym roku chcieliśmy się pokazać z jak najlepszej strony i być może to nas sparaliżowało, bo przecież mieliśmy kilka stuprocentowych okazji, których nie potrafiliśmy wykorzystać. Oczywiście rywalki były bardzo wymagające, w dodatku ich ławka rezerwowych wygląda imponująco, a u nas nadal wiele piłkarek zmaga się z kontuzjami. W drugiej połowie obudziła się Dani Joia, powiedzmy, że mniej więcej tego bym od niej oczekiwał. Nastawiliśmy się na to, że będziemy atakować skrzydłami, ale one dzisiaj nie funkcjonowały jak należy – powiedział Krzysztof Przybylski, trener naszego zespołu.

 
Piotrkowianki zakończyły tę rundę na przedostatnim miejscu w tabeli, po meczu pojechały do domów, 28 listopada rozpoczną okres przygotowawczy, podczas niego rozegrają kilka sparingów m.in. z reprezentantkami Polski (rocznika 2002) oraz przede wszystkim z zespołami z I ligi.

 
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 19:32 (9:16) Metraco Zagłębie Lubin

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Opelt, Sarnecka, Kolasińska – Sobecka 8/6, Charzyńska 4, Joia 3, Małecka 2, Ciura 1, Gajewska 1, Klonowska, Oreszczuk, Dorsz.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (31)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jann ~jann (Gość)17.11.2019 17:57

nie interesują mnie tematy ,na których nie można się wypowiadać

24


obiektywny ~obiektywny (Gość)17.11.2019 17:31

Z takim graniem to w I lidze będą kłopoty dalszy ciąg równi pochyłej ku spadkowi skąd te dziewczyny przyszły bo patrząc na nie pod względem sportowym to gaśnie ostatnia nadzieja na postęp a jeszcze przed rozpoczęciem rundy zapowiadało się optymistycznie.

63


gość ~gość (Gość)17.11.2019 15:11

Nie mam pretensji o przegraną w meczu z tak silnym przeciwnikiem. Nie podoba mi się tylko krótka ławka Piotrcovii. Zwłaszcza w obecnym systemie rozgrywek, który premiuje silne drużyny - aby pozostać w lidze, trzeba wygrywać a przede wszystkim "mieć kim grać". Może pora zrobić jakieś zakupy lub wdrożyć jakiś "plan B?". Chcemy oglądać Piotrcovię taką jak w pierwszej połowie w Elblągu lub w pierwszych 20tu minutach z Lublinem.

43


obiektywny ~obiektywny (Gość)17.11.2019 14:58

Jak miały funkcjonować skrzydła jak nawet laik zauważa, że brakuje Belmas i Balsam a to by był początek budowy nowej drużyny a tak może być koniec.

44


janosik ~janosik (Gość)17.11.2019 12:45

nie ma komentarzy czy moderator blokuje bo fala hejtu idzie i czeka na zgodę Prezia ,proszę się nie przejmować i publikować. P.s. mecz totalna żeenadaaaaaaaaaa nie widzę drużyny w przyszłym sezonie brak rozegrania i przynajmniej 5 zawodniczek ,a nie dzieci ,które dzisiaj biegają i nie wiedzą po co .

53


dj ~dj (Gość)17.11.2019 11:25

Trener jest nie lada optymistą, skoro jednej z najlepszych drużyn w kraju chciał przeciwstawić się grą ze skrzydła, ten element w naszej drużynie nie funkcjonuje. a Gdy była okazja pozyskać testowaną u nas Balsam transfer dochodzi do skutku ale w Jarosławiu

63


jojo ~jojo (Gość)17.11.2019 11:15

Tragedia dobrze ,że Chorzów wczoraj przegrał bo już by było ostatnie miejsce.Szkoda ,że zespołu praktycznie nie ma jak nie spadniemy to tylko cudem.

63


gość ~gość (Gość)16.11.2019 23:36

Skład dobry ale jakości brak niestety...

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat