Ostatki w Starostwie

Strefa FM Utworzono: Wtorek, 13 lutego 201875 11070
Tradycyjnie w ostatni dzień karnawału siedzibę piotrkowskiego Starostwa Powiatowego odwiedzili przebierańcy. We wtorek to ostatkowe spotkanie zorganizowano w sali konferencyjnej, gości powitał starosta Stanisław Cubała.

Ładuję galerię...

Do siedziby Starostwa przyjechali przebrani mieszkańcy kilku gmin, m.in. Moszczenicy, Łęk Szlacheckich i Wolborza.

 

 - Bardzo wam dziękuję za to, że podtrzymujecie tę tradycję. Zapraszamy częściej - zachęcał Stanisław Cubała, starosta powiatu piotrkowskiego.

 

Przedstawiciele każdej z gmin zaprezentowali przygotowany wcześniej program, natomiast samorządowcy wręczyli im kosze z łakociami.

 

 


Zainteresował temat?

6

18


Komentarze (75)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goość ~goość (Gość)16.02.2018 17:29

Ciekawe, że tradycja dotyczy też gminy Rozprza. Wójtowie tak w godzinach pracy chętne do zdjęć pozują. Panowie do roboty, a nie zbytki się wam się trzymają. Życzę, aby fraza to już Koniec zabaw okazała się prorocza!!! Dla dobra prawych obywateli.

30


ale heca ~ale heca (Gość)16.02.2018 14:31

PSL bawi się za nasze pieniądze, a drugi dziurawe.

70


gość ~gość (Gość)15.02.2018 17:51

Okazuje się, że takie imprezy były co roku....Mają tyle domów kultury, kół gospodyń, a robią to w budynku urzędu i to jeszcze w godzinach pracy??? Skandal i wielka kompromitacja!!!! Wyborcy czy właśnie do tego potrzebne są władze starostwa?

91


ja ~ja (Gość)15.02.2018 14:24

a wszystkie te imprezy z czyich pieniędzy? Zamiast wydać je na konkretny, mądry cel, na inwestycje to co troche maja imprezę Każda oczywiście kosztuje A może zamiast ostatków albo zamiast kiszenia kapusty w każdej miejscowości albo kolejnej innej imprezy lepiej np wykupić dzieciom obiady w szkole albo wyremontować rozsypujące się budynki?????

60


-olo ~-olo (Gość)15.02.2018 13:25

-największy sukces starostwa!!!!!!!!!!!!!

70


gość ~gość (Gość)14.02.2018 13:14

Ostatki to będą , ale jesienią. Pa, pa, pa.

171


-obs. ~-obs. (Gość)15.02.2018 09:57

PSL się bawi, powiat (starostwo) przez kolejną kadencję nie zrobił nic, poza konsumpcją kasy na administrację;
drogi powiatowe w strasznym stanie;
wójt R.Drozdek buduje i buduje - domy ludowe w każdej miejscowości; ciekawe jak to zostanie docenione;
ludziom w głowach się przewraca, poczucia sprawiedliwych ocen - zero;
kampania wyborcza rozpoczęta na całego...

100


Nowy ~Nowy (Gość)15.02.2018 08:21

Tak się bawi PSL ........żenada dobrze że ostatni raz.

111


gość ~gość (Gość)14.02.2018 16:39

Żal że ta tradycja u nas na wsi już zanika

26


Jadwiga Bednarski Jadwiga Bednarskiranga14.02.2018 22:11

tak się bawi?, tak się bawi? S T A R O S T W O !!!!!!!

71