Ostateczny skład Polonii w zasadzie się wykrystalizował

PKS Polonia Piotrków Sobota, 29 lutego 20201 3196
Przed wznowieniem IV-ligowych rozgrywek trener piotrkowskiej Polonii Robert Grzesiuk podjął dwie kolejne decyzje personalne, do drużyny dołączył piotrkowianin Damian Pastuszka, natomiast Krystian Wojtczak po półrocznym wypożyczeniu przeszedł do piotrkowskiego klubu na zasadzie transferu definitywnego.

Damian Pastuszka został pozyskany z SMS Łódź, może grać na pozycji lewego obrońcy lub lewego pomocnika, niewykluczone więc, że będzie obsługiwał podaniami Krystiana Wojtczaka, który w rundzie jesiennej strzelił dla Polonii 11 bramek.

 
Poloniści, którzy zajmują 3. miejsce w tabeli IV ligi łódzkiej, wznowią rozgrywki za dwa tygodnie, zmierzą się wówczas na wyjeździe z Ceramiką Opoczno.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.03.2020 10:06

Taki młody obieżyświat. Zaczynał w Concordii a następnie wyleciał po naukę gry w piłkę do SMS Łódź. Tam za dużo nie pograł i tak był rzucany do Boruty by ostatnio zaliczyć kilka meczów w Rosanowie.
Jedyny plus to młodzieżowiec, którego Polonia powinna sama wychować a tak ściąga chłopa z jakiegoś klubu i zapewne płaci za niego kesz. Na takie transfery szkoda jakiejkolwiek złotówki.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat