Osiemnaście osób znalazło zatrudnienie

Tydzień Trybunalski Czwartek, 11 kwietnia 20130 2623

W Urzędzie Gminy w Rozprzy w ramach prac interwencyjnych i robót publicznych zatrudnienie znalazło 18 osób. Dodatkowo cztery osoby odbywają staż zawodowy. Wszystko za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie.

Wszystkie zatrudnione osoby są z terenu gminy Rozprza i miały wcześniej status osób bezrobotnych. Pracować będą od 3 do 9 miesięcy. Stażyści zdobywają doświadczenie w pracy administracyjnej. Pracownicy interwencyjni będą wykonać głównie prace porządkowe, remontowo-budowlane w budynkach komunalnych itp. Pracownicy interwencyjni Urzędu Gminy uzupełniają oznakowanie drogowe przy drogach gminnych, które zostało uszkodzone lub skradzione.

 W ciągu ostatnich dwóch tygodni oczyszczali rowy po obu stronach gminnej drogi w miejscowości Wroników. Montowali również oznakowanie przystanków autobusowych na terenie całej gminy. Usuwają śnieg zalegający na chodnikach.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat