Osiedle Wierzeje: Piotrkowianin chciał włamać się do kontenera

Policja KMP Piotrków Środa, 09 maja 20186 6485
37-letni mężczyzna próbował włamać się do kontenera, w którym pracownicy firmy budowlanej zostawili swoje rzeczy. Policja złapała go „na gorącym”.
fot. policja

7 maja około godziny 19 dyżurny piotrkowskiej komendy powiadomił patrole w mieście o próbie włamania do kontenera pracowniczego na osiedlu Wierzeje. Na miejscu funkcjonariusze zauważyli na poboczu drogi barak, a przy mężczyznę piłującego kłódkę w drzwiach. - Mężczyzna chciał jak najszybciej dostać się do środka i w ostatniej chwili zobaczył mundurowych – informuje oficer prasowy komendy policji w Piotrkowie. - Zaskoczony przez policjantów odrzucił brzeszczot i zaczął uciekać. Został zatrzymany po pieszym pościgu. Trafił do policyjnego aresztu.

 

Zatrzymany to 37-letni piotrkowianin, miał 2 promile alkoholu w organizmie. Dostanie zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.


Zainteresował temat?

6

1


Komentarze (6)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.05.2018 16:34

Czy wy uważacie że za takie coś powinien iść siedzieć na 10lat? Ludzie sądzicie go jakby chciał okraść bank a to tylko kontener w którym nie było nic wartościowego oprócz kawy herbaty czajnika na wodę... Niedługo zaczniecie zatrzymywać i karać ludzi więzieniem za to że ktoś po pijaku założy but lewy na prawą nogę ludzie zastanówcie się nad przepisami i zmiana kodeksu karnego

211


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat