Orkiestra grała w całym mieście!

ePiotrkow Niedziela, 31 stycznia 202161 5471
Przyjaciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Piotrkowa Trybunalskiego opanowali dzisiaj miasto. Wolontariuszy i koordynatorów spotkamy także w galerii Focus Mall, CH Echo czy Skwerze Handlowym "tuż tuż". Praca wre także w banku 29. finału WOŚP, przy ul. Sienkiewicza.

Ładuję galerię...

Na wszystkich, którzy odwiedzą dzisiaj powyższe placówki handlowe, czekać będą nie tylko kwestujący, ale również przygotowane przez organizatorów piotrkowskiego finału atrakcje. W każdej można np. podziwiać perełki motoryzacji, zarówno tej klasycznej, jak i nowoczesnej, sportowej.

 

W Focusie swoje miejsce znalazł piotrkowski sztab #4615. - Ten finał jest zupełnie inny niż wcześniejsze, bo chociażby nie mamy możliwości organizowania koncertów. Nie ma zatem możliwości goszczenia tutaj zespołów, które zawsze z nami grały czy dzieci, które chętnie wokół scenicznych wydarzeń się gromadziły. Mimo to nie poddajemy się i gramy dalej. Organizujemy m.in. różne pokazy oraz licytacje i wierzymy w to, że weźmie w nich udział jak najwięcej osób. Oprócz osobistego udziału w nich, można też skorzystać z aukcji na Allegro. Co ważne, z wielu stron płynie do nas wsparcie, a na każdym kroku słyszymy, że ludzie chcą grać z Orkiestrą. Mnóstwo pieniędzy, które już teraz znajduje się na koncie WOŚP, świadczy o tym, że jesteśmy niesamowitym narodem i potrafimy się zjednoczyć - mówi Małgorzata Pingot, szefowa sztabu. 

 

Jeśli natomiast wybierzecie się do CH Echo, spotkacie tam przedstawicieli sztabu #3657. - Każdy, kto nas odwiedzi, może wybrać coś dla siebie na kiermaszu, który specjalnie w celu wsparcia Orkiestry przygotowaliśmy. Zachęcamy też do robienia sobie zdjęć w fotobudce lub przy pięknych samochodach, których właściciele grają z nami. Te ostatnie znajdziecie nie tylko na pasażu, ale też na górnym parkingu. Mowa głównie o pojazdach amerykańskich. Zachęcamy również do licytowania naszych fantów na Allegro, gdzie poszczególne przedmioty biją już cenowe rekordy. O jednym z nich będziemy zresztą na żywo rozmawiać z Jurkiem Owsiakiem. Mowa o pewnym zabytkowym zestawie, który przekazała nam jedna z mieszkanek Gorzkowic. Może mieć on ponad 100 lat - tłumaczy Dariusz Cecotka, zajmujący się organizacją pracy sztabu.

 

Podsumowaniem działań piotrkowskich przyjaciół WOŚP było tradycyjne "Światełko do Nieba". 


Zainteresował temat?

7

8


Komentarze (61)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

beatka ~beatka (Gość)02.02.2021 14:36

~gość_1234 (Gość)
"Ochrzcili mnie bez mojej wiedzy, resztę czarów kk mam teraz gdzieś."
Inaczej: wszystko co związane z kk teraz mi lotto, także jakaś apostazja. Jak chcesz, to zrób to za mnie pozwalam ci.

10


cozawariactwo ~cozawariactwo (Gość)02.02.2021 11:27

~dr kildare Są osoby ktore wykonują swoją prace szczerze i konsekwentnie. Ale oczywiscie wszyscy zli i najgorsi. Ty się pewnie nadajesz tylko do sr.an.ia.

01


baby są denne ~baby są denne (Gość)02.02.2021 11:22

~`filomena Przynajmniej nie bedziesz zyc w hipokryzji. A apostazji musza udzielić i koniec. Ty masz jakiś problem.

01


oha ~oha (Gość)02.02.2021 11:25

Jaka hipokryzja. Kościoła nie lubią, nie wierzą ale oficjalnie sie wycofac to problem. Jest możliośc ale wolą zyc w hipokryzji.

01


gosc levelhard ~gosc levelhard (Gość)02.02.2021 11:40

Postfarianizm szerzy szacunek do wszystkich ludzi. Polityk ksiadz, urzednik to tez czlowiek i bez wzgledu na prace nalezy się szacunek. Nikomu nie zyczy się zle i nie obraza. Ty tez gdzies pracujesz i jestes kims ale nikt Cie nie obraza. Czlowiek to czlowiek niezaleznie od wykonywanego zawodu. Taka empatia a u Ciebie jej brak.

10


gość_xyz ~gość_xyz (Gość)02.02.2021 08:41

~beatka Jak Ty masz swoją wiarę to chociaż nie obrażaj innych. Widać że chora zawiść i nienawiść ,,czary". Dla innych postfarianizm też może być czarami ale chociaż ma tyle kultury, że Cię nie obrazi i nie będzie się naśmiewał.

01


gość_adamo ~gość_adamo (Gość)31.01.2021 21:01

Super jestem z Wami.

1113


cew.and, ~cew.and, (Gość)31.01.2021 19:55

Ogromnie się cieszę, że są jeszcze ludzie którym się chce angażować w piękne przedsięwzięcia , a takim jest dla mnie WOŚP.

1515


gość_gosc13 ~gość_gosc13 (Gość)01.02.2021 22:15

Czy wolontariusze z własnej niprzymuszonej woli chodzili po mieszkaniach w wieżowcu przy słowackiego może ktoś ich wysłał. To bylby skandal. Szkoda ze zdjęcia nie zrobiłem. Byłby to dowód

03


fot. ~fot. (Gość)01.02.2021 19:49

I znów się Panu Owsiakowi powiodło. Kolejny rekord finansowy mimo zarazy. Gratulacje dla wszystkich osób, które były w jakikolwiek sposób zaangażowane w działania WOŚP. Dzięki Wam świat jest lepszy.

71


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat