Organizacje pozarządowe na wakacjach

Strefa FM Poniedziałek, 16 czerwca 20142 1380
Jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej działającej na terenie powiatu piotrkowskiego i nie opracowałeś jeszcze planu na wakacje? Inspiracji możesz poszukać podczas III Forum Organizacji Pozarządowych pod hasłem „Organizacje pozarządowe na wakacjach”.

- Podsumowana zostanie działalność ośrodka, ponadto zaprezentowane zostaną wymogi w organizowaniu festynów, wyjazdów, loterii fantowych, aukcji i innych przedsięwzięć realizowanych przez organizacje pozarządowe. Spotkanie podsumujemy panelem dyskusyjnym na temat działań organizacji w okresie wakacyjnym,. Forum będzie doskonała okazją do spotkania się, wymiany doświadczeń z innymi organizacjami - mówi Dorota Adamek z Lokalnego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.

III Forum Organizacji Pozarządowych odbędzie się 17 czerwca w siedzibie piotrkowskiego Starostwa Powiatowego przy ulicy Dąbrowskiego 7, początek o godz. 13.00, szczegóły pod nr tel. 504 201 155 oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

zapytanie ? ~zapytanie ? (Gość)16.06.2014 21:42

"jaki" napisał(a):

A właściwie to w czym Pan ma problem?

10


jaki ~jaki (Gość)16.06.2014 11:36

super godzina - jak mniemam działacze z organizacji pozarządowych są już po pracy , obiedzie i drobnym relaksie

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat