Opowie o afrykańskich krajach

ePiotrkow Środa, 11 stycznia 20170 3006
Zapraszamy na kolejną prelekcję podróżniczą „Burkina Faso i Togo”. O urokach tych mało znanych afrykańskich krajów opowie Piotr Pyrcz.

Piotr Pyrcz – ur. w Dynowie, mieszka w Rzeszowie. Pedagog specjalny, oligofrenopedagog, podróżnik, przewodnik PTTK. Pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie, z tymi upośledzonymi najgłębiej, często leżącymi, z ograniczonym kontaktem. Do swoich podopiecznych codziennie dojeżdża z Rzeszowa kilkadziesiąt kilometrów.

Ostatnia podróż Piotra to miesiąc w Kirgistanie, Tadżykistanie, Uzbekistanie (ok. 5600 km). W jurcie grywał w chińczyka z Tadżykiem, Izraelczykiem i Nowozelandką. Wśród krajów, o których lubi opowiadać wymienia: Indie, Nepal, Rosję, Izrael, Jordanię, Egipt, Turcję, Islandię, Kirgistan, Tadżykistan, Uzbekistan, Gruzję, Armenię, Madagaskar, Togo, Benin, Burkina Faso, Islandię, kraje bałkańskie.
Jeśli chodzi o Europę, to łatwiej zapytać go, gdzie jeszcze nie był. Na pytanie, gdzie chciałby wrócić, odpowiada, że wszędzie.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 stycznia o godz. 18.30 w sali konferencyjnej Centrum idei „Ku Demokracji” (wejście od strony parkingu). Wstęp wolny.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat