Okradł swojego współlokatora

PolicjaBełchatów Wtorek, 06 listopada 20184 7075
33-letni obywatel Czech okradł swojego współlokatora. Gdy mężczyzna spał złodziej zabrał kluczyki, pieniądze i dokumenty, potem uciekł.

2 listopada około godz. 2.00 w nocy policjanci przyjęli zgłoszenie od obywatela Czech dotyczące kradzieży volkswagena craftera, w którym znajdowały się dokumenty oraz około 1400 zł. Z relacji zawiadamiającego wynikało, że auto zostało skradzione około północy najprawdopodobniej przez kolegę z firmy, z którym wspólnie wynajmował pokój na terenie gminy Bełchatów. Samochód był zamknięty, a kluczyki znajdowały się w plecaku. Sprawca poczekał aż jego współlokatorzy zasnął, wtedy zabrał kluczyki. Jedna z prawdopodobnych wersji była taka, że mężczyzna wraca do miejsca zamieszkania na terenie Republiki Czeskiej.

 

- Współpraca z innymi jednostkami policji doprowadziła do zatrzymania złodzieja i odzyskania skradzionego mienia już kilka godzin później – informuje oficer prasowy komendy w Bełchatowie. - Sprawcą kradzieży okazał się 33-letni obywatel Czech. Został zatrzymany przez oleśnickich funkcjonariuszy na terenie Długołęki (województwo dolnośląskie). Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Odzyskane auto, dokumenty i część pieniędzy została zabezpieczona przez stróżów prawa. Niebawem powrócą do właścicieli.

 

33-latek dostał zarzut kradzieży samochodu. Odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)07.11.2018 20:23

Milicja już zdrowa?

11


gość ~gość (Gość)07.11.2018 14:10

Policjant już po l4?

02


uhuhu ~uhuhu (Gość)06.11.2018 17:37

Sprawa z bełchatowa a Kamienica z sulejowskiej ;)

31


gość ~gość (Gość)06.11.2018 13:22

Brawo panowie policjanci jesteście super cenie

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat