Okradł stację benzynową, może trafić za kratki

PolicjaBełchatów Środa, 27 stycznia 20214 3261
Bełchatowscy policjanci w ciągu kilkunastu godzin rozwikłali sprawę włamania do stacji paliw. Sprawca, notowany wcześniej 43-latek, usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem.
fot.: KPP Bełchatów

Rankiem 25 stycznia dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do budynku stacji paliw przy ulicy Czaplinieckiej w Bełchatowie. Mundurowi po obejrzeniu miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Ustalili też, że sprawca wypchnął okno i dostał się do wnętrza budynku. Ukradł pieniądze oraz alkohol. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na blisko 500 złotych. Monitoring zarejestrował zachowanie i wizerunek sprawcy, a kryminalni bez trudu rozpoznali włamywacza. Okazało się, że to 43-latek, dobrze znany bełchatowskiej policji z innych spraw. Funkcjonariusze namierzyli go już następnego dnia w centrum miasta. Notowany już wcześniej przez policję amator cudzej własności usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_wojtek ~gość_wojtek (Gość)27.01.2021 19:07

To pracownicy dali się okraść? Przecież stację są czynne 24h

20


gość_hajsjs ~gość_hajsjs (Gość)27.01.2021 21:04

A za spowodowanie wypadku po pijaku i zabicie człowieka 8 lat ...

20


gość_ot ~gość_ot (Gość)27.01.2021 18:43

Jak Orlen, lub Lotos, to powie, że walczył z pisowskim reżimem, a jak inna, to znaczy że za bystry nie jest.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat