Około 50 świń utopiło się w gnojowicy

Strefa FM Czwartek, 13 września 201859 20086
W Krzepczowie w gminie Grabica zawaliła się ściana nośna jednej z chlewni. Około 50 świń utopiło się w gnojowicy.

Na miejscu zdarzenia działa 5 zastępów straży pożarnej. - Rolnicy pomagali w wypompowaniu gnojowicy przy pomocy beczek asenizacyjnych - powiedział nam mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Piotrkowie Trybunalskim. Strażacy zabezpieczeni w lekkie ubrania chemiczne oraz aparaty chemiczne wydobywają żywe zwierzęta, następnie będą wydobywać padlinę.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (59)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.09.2018 21:26

Ja wylewam tylko dwa razy w roku i od razu przykrywam ziemią.ale cała grabica tego nie robi.

00


gość ~gość (Gość)17.09.2018 17:29

Proponuję zgłaszać rolników którzy wylewają gnojowicę na pola.może zabiorą im dotacje to wtedy pomyślą jak głupio robili rolnik z dobrzelowa wyjeżdża do Niemiec żeby spłacić kredyt.sąsiad już nie wytrzymał smrodu kilka razy w roku.

11


gość ~gość (Gość)17.09.2018 14:18

Karma wraca jednak

10


gość ~gość (Gość)14.09.2018 23:31

Nie jeden schabowy będzie z tych utop-prosjaczków

40


Papa Wurstch ~Papa Wurstch (Gość)13.09.2018 15:54

Szkoda ich ,świnia też człowiek !

83


gość ~gość (Gość)15.09.2018 13:49

Nie ublizaj miastowym nie wszyscy jednakowo ja bardzo się wzrusxylam bo to zwierzęta ile biedne ucierpiały a gospodarz też ile pracy wyłożył

40


gość ~gość (Gość)15.09.2018 12:34

To idź gosciu do masarni i zapytaj sie ile tam jest ładowane chemii do wedlin. Idz i kup w biedronce promocja jest na pewno bedzie ci smakowało

30


gość ~gość (Gość)13.09.2018 18:45

Dla niektórych to powód do żartów i kpiny z Polskiego rolnika a tu tragedia. Straty poniósł i to nie małe więc nie podniecajcie się tam przy komputerach itp

123


gość ~gość (Gość)15.09.2018 10:35

Kiedys smakowała a teraz to chemia swiniaki na anabolitykach chowane

60


anty-pis ~anty-pis (Gość)15.09.2018 10:30

W pierwszej chwili myślałem,że chodzi o pisowców,hahahahaha!

35