Odznaczenia państwowe dla piotrkowskich archiwistów

ePiotrkow Piątek, 08 lutego 20192 3028
W 100. rocznicę podpisania przez Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego „Dekretu o organizacji archiwów państwowych i opiece nad archiwaliami”, a zarazem 100-lecia działalności Archiwum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim, Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę odznaczeni zostali piotrkowscy archiwiści.

Uroczysta dekoracja miała miejsce 7 lutego w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, a w gronie odznaczonych znalazły się Ewa Grabowska, Wiesława Ćwiklińska, Bożena Miłkowska i Zofia Zielińska. W imieniu prezydenta Andrzeja Dudy odznaczenia wręczyła Grażyna Ignaczak-Bandych, dyrektor Generalny Kancelarii Prezydenta RP.


Zainteresował temat?

8

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

MF MF ~MF MF (Gość)08.02.2019 13:58

Gratuluję!!!

50


lolka ~lolka (Gość)08.02.2019 09:50

Brawo dziewczyny!! Zasłużona nagroda. Gratulacje!

110


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat