ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Odmień swoje meble z ADS!

Wtorek, 28 października 2014 4657
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, firma ADS uzupełnia swoje magazyny o nowości produktowe do wyposażenia mebli.

Warto wspomnieć o uchwytach meblowych - kolekcja Glamour - uchwyty z kryształami i cyrkoniami. Uchwyty występują w kilku rozmiarach, więc doskonale dopasują się do każdego rozmiaru frontu. Rozświetlą i ożywią nie tylko ciemne meble.

Inną, równie ciekawą i bardzo praktyczną rzeczą są Carga, które dopasują się do wąskich przestrzeni. Będą doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie standardowe rozwiązania się nie sprawdzą, co jest niesłychanie ważne przy aranżacji niewielkich przestrzeni, gdzie każdy niewykorzystany centymetr wpływa na komfort użytkowania kuchni.

Pasy ozdobne metalizowane, jak i welurowe to kolejna propozycja firmy ADS. Mnogość zastosowania sprawia, że produkt staje się ważną pozycją przy wizualizacji pomieszczeń. Doskonale sprawdzą się jako osłona drzwi, ścian za krzesłami, poręczami, jak i ozdobne wstawki w drzwiach przesuwnych czy frontach meblowych. Żywe kolory, ciekawa powierzchnia przykuwa uwagę i sprawia, że pomieszczenie zyskuje inny, żywy charakter. Łatwość montażu i niewielki koszt sprawiają, że produkt jest jeszcze bardziej atrakcyjny.
Firma ADS dba o dostępność i szeroki wybór produktów, dlatego też zaprasza wszystkich tych, którzy chcą odmienić swoje meble.

ADS sp. z o.o. sp.k.
ul. Roosevelta 46
Piotrków Trybunalski
tel. 44 649-72-83
www.stolarze.com.pl
e-mail: ads@stolarze.com.pl

 


Zainteresował temat?

4

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat