artykuł partnerski

Odkryj kreatywność i wygraj indeks na studia

Wtorek, 04 maja 2021 487
Od 28 lat Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi stawia na kreatywność. Była ona podstawą założenia uczelni i za jej sprawą cały czas się rozwija. A teraz dzięki tej idei powstał konkurs, w którym można wygrać indeks i studiować za darmo przez rok.

Uczelnia w codziennym działaniu i kształceniu studentów pokazuje, że kreatywność przynosi wiele korzyści i warto ją rozwijać. Właśnie ta myśl towarzyszyła Akademii przy organizowaniu konkursu na najlepszy esej o kreatywności „Czym dla Ciebie jest kreatywność?”.
– Kreatywność ma mnóstwo twarzy i można ją interpretować na wiele sposobów, dlatego chcemy poznać te spojrzenia i przemyślenia – tłumaczy Makary K. Stasiak, założyciel AHE w Łodzi.


Jeśli jesteś w wieku pomiędzy 18 a 26 rokiem życia, uważasz się za kreatywną osobę i chcesz się tym podzielić ze światem, weź udział w konkursie. Nagrodą za najlepsze i najciekawsze prace jest indeks na wybrany kierunek studiów (oprócz kierunku taniec), który daje możliwość kształcenia za darmo przez rok.

Prace można przesyłać na adres: marketing@ahe.lodz.pl

 

Termin zgłaszania prac: 21.04.2021-31.05.2021 r.                    

 

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące organizacji, jego przebiegu oraz nagród: https://www.ahe.lodz.pl/news/15287/odpowiedz-na-pytanie-i-wygraj-indeks-ahe

Życzymy kreatywności w tworzeniu prac. Powodzenia.


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat