Oddawali krew i rozmawiali o bezpieczeństwie

ePiotrkowRegion Wtorek, 28 sierpnia 20182 2813
Policjant z komisariatu w Wolborzu i wójt gminy Czarnocin wspólnie zorganizowali zbiórkę krwi. Zgłosiło się 21 osób, zebrano ponad 5 litrów krwi.
fot. UG Czarnocin

Dzielnicowy Łukasz Wróbel na co dzień pełni służbę w wolborskim komisariacie. Nie pierwszy raz zachęcał mieszkańców gminy Czarnocin i regionu do oddawania krwi. 26 sierpnia na placu przed Urzędem Gminy w Czarnocinie do mobilnego punktu poboru krwi zgłosiło się 21 osób. Krew oddało 12 z nich, co dało 5,5 litra krwi. - Spotkanie ze społeczeństwem lokalnym pozwoliło też dzielnicowemu na poruszenie problemów niepokojących mieszkańców - mówi oficer prasowy komendy policji w Piotrkowie. - Funkcjonariusz odpowiadał na nurtujące mieszkańców pytania dotyczące poprawy bezpieczeństwa.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

11 ~11 (Gość)29.08.2018 00:19

Znowu Pan Łukasz W. - w pozytywnym znaczeniu !!!

20


JA ~JA (Gość)28.08.2018 17:09

Gratulacje dla organizatorów i krwiodawców !!! Krew zawsze jest potrzebna, zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat