„Oddajmy Piotrków piotrkowianom!”

ePiotrkow Poniedziałek, 14 lipca 201423 4642
Stowarzyszenie Republikanie i Kongres Nowej Prawicy w Piotrkowie Trybunalskim zawarli porozumienie. Apelują, by oddać Piotrków piotrkowianom.

Porozumienie podpisali 4 lipca prezes Kongresu Nowej Prawicy w Piotrkowie Patryk Matyjaszczyk i koordynator Stowarzyszenia Republikanie w Piotrkowie Maciej Maciołek. - KNP i Stowarzyszenie Republikanie w Piotrkowie, mając świadomość zgodności idei i programów, zawiązują ścisłą współpracę na rzecz dobra wspólnego mieszkańców naszego miasta – czytamy w deklaracji porozumienia. - Naszym celem będzie ograniczenie wszechobecnej biurokracji, zlikwidowanie wszelkich barier dla ludzi przedsiębiorczych oraz oddanie władzy w ręce mieszkańców poprzez uczynienie inicjatyw obywatelskich powszechnie dostępnymi. Jesteśmy alternatywą dla tych, którym zależy na dobrych zmianach w Piotrkowie Trybunalskim, a którzy do tej pory nie byli reprezentowani.


Zainteresował temat?

11

6


Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

as ~as (Gość)14.07.2014 09:04

Cytuję:
Jesteśmy alternatywą dla tych, którym zależy na dobrych zmianach


lol

25


Wolność ~Wolność (Gość)14.07.2014 09:02

Żądamy związków partnerskich.
Piotrków dla wszystkich

213


ddd ~ddd (Gość)14.07.2014 08:45

I brawo!

103


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat