„Oddajmy Piotrków piotrkowianom!”

ePiotrkow Poniedziałek, 14 lipca 201423 4762
Stowarzyszenie Republikanie i Kongres Nowej Prawicy w Piotrkowie Trybunalskim zawarli porozumienie. Apelują, by oddać Piotrków piotrkowianom.

Porozumienie podpisali 4 lipca prezes Kongresu Nowej Prawicy w Piotrkowie Patryk Matyjaszczyk i koordynator Stowarzyszenia Republikanie w Piotrkowie Maciej Maciołek. - KNP i Stowarzyszenie Republikanie w Piotrkowie, mając świadomość zgodności idei i programów, zawiązują ścisłą współpracę na rzecz dobra wspólnego mieszkańców naszego miasta – czytamy w deklaracji porozumienia. - Naszym celem będzie ograniczenie wszechobecnej biurokracji, zlikwidowanie wszelkich barier dla ludzi przedsiębiorczych oraz oddanie władzy w ręce mieszkańców poprzez uczynienie inicjatyw obywatelskich powszechnie dostępnymi. Jesteśmy alternatywą dla tych, którym zależy na dobrych zmianach w Piotrkowie Trybunalskim, a którzy do tej pory nie byli reprezentowani.


Zainteresował temat?

11

6


Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wio wio ~wio wio (Gość)14.07.2014 22:33

"dd" napisał(a):

Od pio wara??? To oszolomy

01


dawny UPeRowiec ~dawny UPeRowiec (Gość)14.07.2014 21:16

Życzę chłopaki sukcesu! Nie zwracajcie uwagi na zazdrosne, złe, demotywujące i agresywne wpisy. Pamiętajcie, to młodzi i bardzo młodzi ludzie zdobywali kontynenty, władzę, skarby, dokonywali odkryć naukowych i technicznych. Dzięki uporowi, pracowitości, solidności i cierpliwości oraz trzymaniu się zasad jesteście na dobrej drodze do zmiany, na początek Piotrkowa Tryb. Kiedyś młodość staje się dojrzałością i wówczas zaczyna zbierać obfite plony. Mnie tego zabrakło, bo już byłem za stary i obarczony mentalnymi komuszymi zaszłościami, a Wy tego nie macie, wszystko przed Wami. Tak trzymać i Alleluja i do przodu! Róbta swoje, a nie róbta co chceta. Tylko uważajcie na oszustów i krętaczy, którzy będą chcieli Wasz entuzjazm wykorzystać, aby zdobyć władzę i polityczne punkty, szczególnie tu na piotrkowskim rynku trybunalskim. Patrzcie im w życiorysy, na ręce, co do tej pory robili i zrobili, jakie dali miastu pożytki, co zawalili, jak kiwali swoich sojuszników, itd., itp. Ostrożność, nie oznacza braku energicznego działania. Jesteście według prawa pełnoletni i możecie brać czynnie i biernie w wyborach mimo młodego wieku, a kto Wam chce to odebrać i wejść w Wasze buty jest wrogiem Wolności, Prawdy, Sprawiedliwości, Własności i w ogóle Dobra. Życzę sukcesu już w tych samorządowych wyborach!

61


uczestnik ~uczestnik (Gość)14.07.2014 20:50

A gdzie informacja o czwartkowej kilkudziesięciu osobowej manifestacji środowisk patriotycznych przeciwko złodziejom sprawującym władzę? Było głośno i będzie jeszcze nie raz...

61


assa ~assa (Gość)14.07.2014 20:09

Patrys,ty dawaj do COLEPU trza towar dowieźć do linii a nie na latwe pieniazki liczyc :P nic nie wskóracie :)

20


Priam ~Priam (Gość)14.07.2014 19:53

Przecież na ich twarzach trądzik widać. Od kiedy dzieci za politykę się biorą. Oni mają zagrozić Tyfuskowi i jego cwaniakom? Buahahahaaa przecież te dzieci pewnie nawet nie wiedzą kto sprawuje władzę wykonawczą w Polsce albo ile Polska ma mieszkańców, nie mówiąc o podziale administracyjnym kraju.

33


VIP VIPranga14.07.2014 17:45

@PIOtrkowianin i reszta "mądrych" - Tylko, że właśnie oni zeszli z kanapy i coś, przynajmniej próbują robić. A Wy jeden z drugim? Jak chcecie konkretów, to proponuję zapoznać się z programem KNP albo chociaż kupić ostatni numer Tygodnia Trybunalskiego. Tam jest więcej informacji. Coś ostatnio tylko marudzenie.. Zróbcie coś sami, żeby było lepiej. Proponuję zacząć od siebie. :)
A i jeszcze jedno - rozumiem, że wyzywając ludzi od idiotów masz na to sensowne argumenty? Nie? Tak myślałem.

43


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)14.07.2014 15:50

Zyskacie mój szacunek dopiero po odsunięciu chojniaka.

33


dd ~dd (Gość)14.07.2014 15:32

"PIOtrkowianin" napisał(a):
Następna banda oszołomów.Proponuję połączyć siły z idiotami z PIO to chociaż swoimi członkami zapełnicie jedną kanapę.Do pracy nieroby !!!!


Od PIO WARA!

34


wsw ~wsw (Gość)14.07.2014 15:31

"Wolnosc" napisał(a):
Żądamy związków partnerskich.
Piotrków dla wszystkich


Jak będą same związki gejów i lesbijek to nie będzie dzieci! Bo kto będzie płodził i rodził?

40


norman ~norman (Gość)14.07.2014 15:15

Brawo Panowie. Tak trzymać !
Krytykująca poniżej chmara miernoty,sługusów i pasożytów czuje jak widać wielkie zagrożenie.
Trudno się dziwić nierobom tylko w komunie żyje się lekko i przyjemnie.

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat