Oddaj krew, wesprzyj małą Anię

ePiotrkowRegion Środa, 24 marca 20211 2493
Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Moszczenicy zaprasza na kolejną akcję, w ramach której będzie można podzielić się drogocennym lekiem z potrzebującymi. przedsięwzięcie jest organizowane m.in. z myślą o Ani, która zmaga się z chorobą nowotworową. Tym razem zbiórkę krwi wsparli piotrkowscy leśnicy.

Podczas akcji krwiodawstwa, będzie można pomóc chorej, 19-miesięcznej Ani Białas z gminy Opoczno. Dziewczynka walczy z nowotworem złośliwym - neuroblastomą IV stopnia.

 

- 28 marca, czyli w Niedzielę Palmową zapraszamy wszystkich krwiodawców do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy. Od 10:00 do 13:30 będziecie mogli oddać krew dla potrzebujących i otrzymać sadzonkę drzewka od Nadleśnictwa Piotrków. Mamy nadzieję, że i tym razem wielu z was podzieli się z potrzebującymi cząstką siebie – mówi Edyta Duda, prezes moszczenickiego klubu krwiodawców. 


Ze względu na obecną sytuację pandemiczną, organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 507 483 518.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gosc555 ~gosc555 (Gość)24.03.2021 11:59

Powinna byc jakas strona,gdzie mozna zobaczyc na kogo z okolic oddac krew.Z checia bym oddal na Anie,ale bylem 3 tygodnie temu.Chyba,ze panstwu zalezy zeby oddawac bez wskazania.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat