Oddaj krew w Sulejowie

Strefa FMRegion Czwartek, 02 lipca 20206 1542
Honorowi dawcy krwi wraz z urzędnikami z Sulejowa zapraszają na zbiórkę tego drogocennego płynu. Akcja odbędzie się na Placu Straży. Krew będzie można oddawać w niedzielę między 10.00 a 13.00.
fot.: pixabay

- Zapraszamy wszystkich krwiodawców, bo krwi ciągle brakuje. Mamy okres wakacyjny, więc ci, którzy oddają ją regularnie, teraz wyjeżdżają. Właśnie w związku z wyjazdami, dochodzi do większej liczby wypadków, a poszkodowani również często potrzebują krwi. Warto pamiętać też o tym, że wykonywane są już także planowe zabiegi ratujące życie. Jeśli możecie podzielić się tym drogocennym lekiem, zachęcamy - apeluje Robert Szulc, wiceprezes piotrkowskiego stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi "Krwinka". Podczas akcji oddawania krwi zachowane zostaną wszelkie obostrzenia sanitarne. Zaleca się zakrywanie ust i nosa.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miłosierna ~Miłosierna (Gość)04.07.2020 21:15

Kuźwa. Ciągle się czepiają tego Szulca. Był Prezesem się go czepiali, jest V - ce Prezesem się go czepiają. Widać że chyba niektórym nacisnął na odcisk. Szkoda bo bez względu co kto o nim myśli jest dobrym człowiekiem, zawsze można na niego liczyć. Nie odmawia pomocy. A to że kogoś wyrzucił ze Stowarzyszenia bo ktoś zrobił złego. Taka rola człowieka który pełni funkcję Prezesa Stowarzyszenia. Mnie nie interesuje co robi w Stowarzyszeniu. Mnie interesuje jakim prywatnie jest człowiekiem. Uczynnym, pomocnym, który zawsze pomaga jak jest potrzeba. To właśnie on był jednym z dwóch ratowników którzy rzucili wszystko by pomóc poszkodowanym w Tatrach w zaszłym roku. Nie musiał tego robić bo był na urlopie. Ale zrobił. Kiedy miałam problem z mamą też bez problem pomógł. A WY niewdzięcznicy wylewacie na niego pomyje. Nie wstyd wam. Jeżeli zrobiliście coś złego za co was wyrzucono to widocznie był ku temu powód. A Wy hejtujecie go z takiego powodu jak ratowanie życia. WSTYD przez duże W.

10


gość ~gość (Gość)03.07.2020 22:19

Jestem członkinią tego Stowarzyszenia od samego początku i Krwinka jak najbardziej jest, działa i robi to do czego została stworzona. A te poniższe komentarze piszą Ci którzy zostali z niej wyrzuceni za działanie na szkodę Stowarzyszenia ukrywając się w internecie bo nie mają odwagi się ujawnić. To się nazywa trolling. A przede wszystkim to jest zazdrość że Krwinka coś robi a wyrzuceni z niej dyscyplinarnie pseudo członkowie nic nie mogą zrobić bo nikt ich nie chce. I to się nazywa ŻENADA.
Poza tym jeżeli ktoś kto poniża kogoś z powodu tak szlachetnego czynu jak ratowanie ludzkiego życia to jest to osoba ta nic sobą nie reprezentuje.

20


97-300 97-300ranga03.07.2020 21:18

"Krwinka" to wydmuszka,tam nie ma żadnych członków,prócz szulca.

12


gość ~gość (Gość)02.07.2020 21:01

Przecież nikt Cię nie zmusza do oddawania krwi. Możesz to zrobić gdzie indziej. Ale skoro jesteś internetowym trolem to przynajmniej zachowuj się godnie i nie komentuj czegoś do czego nikt Cię nie zobowiązał.

20


gość ~gość (Gość)02.07.2020 11:29

No na pewno w Sulejowie oddam.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat