Od stycznia punkt porad prawnych także w Moszczenicy

ePiotrkowRegion Środa, 18 listopada 20200 1084
W Sulejowie, Rozprzy, Trzepnicy, a czwarty będzie w Moszczenicy. Mowa o puncie nieodpłatnych porad prawnych. Starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak i wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek podpisali w tej sprawie porozumienie.

Chętnych do skorzystania z porady do nowego punktu zapraszamy 13 od stycznia 2021 roku przy ul. Piotrkowskiej. Został on wyposażony i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Porad będą udzielali adwokaci z Okręgowej Rady Adwokackiej z Częstochowy i radcowie prawni z Izby Radców Prawnych z Łodzi.

 

- Dziękuję władzom gminy Moszczenica za przychylność, pomoc i aktywność w zorganizowaniu tego potrzebnego dla mieszkańców ziemi piotrkowskiej miejsca, gdzie otrzymają niezbędną pomoc prawną - mówi Piotr Wojtysiak.

 

 

 

 

(źródło: powiat-piotrkowski.pl)


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat