Od poniedziałku zmiany w komunikacji miejskiej! Zamknęli fragment Wojska Polskiego

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 18 października 201955 14209
W poniedziałek 21 października rozpoczyna się przebudowa ulicy Wojska Polskiego na tzw. ryneczku. Zmienią się trasy autobusów komunikacji miejskiej.
fot. ŁM

Przebudowa Wojska Polskiego prowadzona będzie w dwóch etapach. Pierwszy obejmie odcinek od wiaduktu PKP do Polnej, drugi - od Polnej do Armii Krajowej. Wraz z rozpoczęciem prac droga zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów, co wpłynie także na zmianę przebiegu tras miejskich autobusów. - Czasy odjazdów i przyjazdów na przystankach krańcowych nie ulegną zmianie. Zmienią się nieco czasy odjazdów z poszczególnych przystanków, ale na okres prowadzonej inwestycji rozkłady jazdy zostaną zaktualizowane i wywieszone na przystankach – informuje za pośrednictwem strony internetowej magistratu Zbigniew Stankowski, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego

Autobusy jadące w kierunku wschodnim i południowym pojadą ul. Słowackiego (przez przejazd kolejowy), skręcą w lewo w Dąbrowskiego, w lewo w Grota-Roweckiego, w lewo w ul. POW i dalej swoimi trasami.

Autobusy jadące w kierunku zachodnim i północnym od przystanku dworzec autobusowy i kolejowy – POW pojadą ulicą POW, następnie skręcą w prawo w Grota-Roweckiego i przez Sienkiewicza, do Piłsudskiego, a następnie:
- linie 0, 2, 5, 7 i 8 – al. Armii Krajowej do ul. Słowackiego (przystanek Słowackiego – Al. Armii Krajowej 02) i dalej bez zmian;
- linia 6 – al. Armii Krajowej do przystanku al. Armii Krajowej – os. Górna 02 i dalej bez zmian;
- linie 3, 4 i 9 – Al. Armii Krajowej do przystanku Al. Armii Krajowej - Wojska Polskiego 02 i dalej bez zmian;
- linia 1 – Al. Armii Krajowej do ulicy Wojska Polskiego (przystanek Wojska Polskiego – Al. Armii Krajowej) i dalej bez zmian.

Całkowicie wyłączone zostaną z użytkowania przystanki przy ul. Wojska Polskiego na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Przystanki:
Al. Armii Krajowej – Polna
Al. Armii Krajowej – Szkolna
obsługiwane będą wyłącznie przez autobusy linii 1, 3, 4 i 9.

Uwaga! Do zakończenia przebudowy skrzyżowania Żelazna, Dmowskiego, Armii Krajowej, obowiązuje wytyczony objazd dla komunikacji miejskiej.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (55)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.10.2019 11:01

Piotrków jest takim małym miastem że wszędzie można dostać się bardzo szybko idąc sobie spacerkiem

174


gość ~gość (Gość)21.10.2019 19:11

Nie można było poczekać i po 1 listopada zamknąć ?

46


wkurzona ~wkurzona (Gość)22.10.2019 11:33

podziekowania dla mzk za wywieszone informacje na przeystankach autobusowych że z tego przystanku nie bada jeżdzic uatobusy,kwitąm dzisiaj 15 min jak ktos mi powiedział że tu juz nie jeżdża ,nie sucham radia, nie czytam e-piotrków i nasze miasto aweszłM TU SPECJALNIE ŻEBY TO NAPISAC.PRZEZ WAS SPÓŻNIŁAM SIE DO PRACY I DOSTAŁAM BURE pozdrawiam mzk i wielce panującego że przypilnowal info na prystankach jaki gospodarz takie miasto

50


gość ~gość (Gość)22.10.2019 23:25

Ja mieszkając na Wierzejach,będąc skazana na jedną, jedyną emzetką 7 nie mam jak dojechać do pracy przy Kauflandzie,bo ktoś mądry tak wytyczył trasę że nic tam nie dojeżdża!!!!Dlaczego 7 nie jedzie ul Armii Krajowej do ronda Łódzka-Wysoka i tam nie robi nawrotki???????,żeby ludzie mogli dotrzeć do pracy ????????????????

10


gość ~gość (Gość)22.10.2019 19:23

Po godz 18 ten odcinek jest wolny dla aut wiec co za problem by MZK przed godz 6 jezdzily i po 18 tez po tej trasie. No chyba ze to tylko dla Vipów?? Nikt tego nie pilnuje !!!!

02


gość ~gość (Gość)22.10.2019 18:46

Po co te blokady znaki i zakaz wjazdu widac jak policja i straż miejska pracuje. Rano ipo zakończeniu prac auta jeżdżą przestawiane są zastawienia!! Każdy robi co chce. Chca wypelanic bloczki mandatami zapraszamy na zamknięty odcinek WP i to nie głupi pomysł. A innym mztk życie utrudnia - nie wszyscy maja auta a gdyby nie tacy jak my by nie istnialo

50


borowik ~borowik (Gość)22.10.2019 05:57

Kiedy wyłączą światła przy POW ?

70


daniel ~daniel (Gość)21.10.2019 14:23

teraz zeby dojechac do pracy musze najpierw jechac 4/9 na dworzec i dopiero z dworca 7 na Sikorskiego. a znając nasze "punktualne" mzki to będę się codziennie spoźniał do pracy

63


mila ~mila (Gość)21.10.2019 19:57

Tylko nie wszystkie jeżdżą koło bernardyn

14


gość ~gość (Gość)21.10.2019 21:21

1 listopada macie przefajdane
Będzie totalna blokada wokół cmentarza

14


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat