Od 1 sierpnia MOPR przyjmuje papierowe wnioski na świadczenia

ePiotrkow Piątek, 26 lipca 20193 2068
Od sierpnia będzie można składać do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie wnioski w formie papierowej na świadczenia dotyczące okresu zasiłkowego 2019-2020.
fot.: pixabay

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim w tym miesiącu rozpoczął wypłacanie pieniędzy m.in. na świadczenia wychowawcze 500+. Oprócz tego przyjmuje również dokumenty dotyczące programu "Dobry start 300+", a także świadczeń rodzinnych oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego.


W tym roku przyjęto już wiele tysięcy wniosków w formie elektronicznej na każdy z powyższych zasiłków. Te w formie papierowej będzie można składać w siedzibie Zespołu Świadczeń Rodzinnych MOPR-u przy ul. Sienkiewicza 16a, w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28 (budynek A) oraz w siedzibie MOPR-u przy ul. Próchnika 34. W dwóch ostatnich lokalizacjach wnioski będą przyjmowane od 1 do 9 sierpnia. Urzędnicy przyjmują petentów od poniedziałku do piątku między 8.00 a 15.00.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Rodzic ~Rodzic (Gość)26.07.2019 12:49

A kiedy wypłaty wniosków złożonych elektronicznie 1 lipca?

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat