Obywatelskie zatrzymanie pijanej kierującej

PolicjaBełchatów Piątek, 08 stycznia 20213 3552
Ujęta 44-latka prowadziła skodę przemieszczając się przez jedną z miejscowości w powiecie bełchatowskim i mając w organizmie 2 promile alkoholu. Kobieta nie miała też prawa jazdy. Uprawnienia do kierowania zostały jej odebrane kilka tygodni wcześniej za jazdę po alkoholu.
fot.: pixabay

Bełchatowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o ujęciu nietrzeźwej w święto Trzech Króli. W Wadlewie zwrócił na nią uwagę mieszkaniec Łodzi. Kierująca skodą fabia jechała wężykiem i przekraczała oś jezdni. Świadek postanowił ją wyprzedzić i swoim autem zablokował jej drogę. Po zatrzymaniu kobiety, łodzianin podszedł do jej pojazdu, a od kierującej wyczuł woń alkoholu. W związku z tym zabrał jej kluczyki ze stacyjki, a na miejsce wezwał policję. Teraz mieszkanka Bełchatowa za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_młodalewica ~gość_młodalewica (Gość)09.01.2021 10:14

Bardzo mizoginistyczny tekst pokazujący kobiety w złym świetle...

02


gość_kubakow ~gość_kubakow (Gość)08.01.2021 18:30

Z automatu na 2 lata do pierdla. Brak rozumu trzeba karać. Bo nikt później nie chce słyszeć przepraszam że zabiłem pana 2 dzieci , wydawało mi się że nic złego nie zrobię .

30


dzikun ~dzikun (Gość)08.01.2021 08:38

Po odebraniu prawka też bym się napił.

24


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat