Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w powiecie bełchatowskim

PolicjaBełchatów Wtorek, 13 listopada 20180 3658
1,8 promila alkoholu we krwi miał 61-letni kierowca, który został zatrzymany przez o 20 lat młodszego mężczyznę. 41-latek zauważył, że vw golf, którym podróżował mieszkaniec gminy Bełchatów jedzie całą szerokością drogi.

W poniedziałek (12 listopada) po 16.00 policjanci pojechali do miejscowości Hucisko w gm. Drużbice, dostali bowiem informację o nietrzeźwym kierowcy. Na miejscu zastali zgłaszającego - świadka zdarzenia, który opowiedział funkcjonariuszom, że kierowca vw golfa miał trudności z utrzymaniem prostego toru jazdy. 61-latek próbował jeszcze ratować się ucieczką, czym na pewno nie poprawił swojej - i tak kiepskiej - sytuacji. Policjanci wraz ze zgłaszającym zatrzymali go po krótkim pościgu. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 1,8 promila alkoholu we krwi. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat