Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w Piotrkowie

Strefa FM Piątek, 28 grudnia 201844 13308
Wyszedł ze sklepu chwiejnym krokiem, wsiadł do samochodu i chciał odjechać. Całe zdarzenie widział piotrkowianin, który udaremnił jazdę 48-letniemu mieszkańcowi naszego powiatu. Do obywatelskiego zatrzymania doszło w czwartek na jednym z parkingów przy ul. Słowackiego w Piotrkowie.

Mieszkaniec miasta zauważył, jak ze sklepu wychodzi klient. Mężczyzna zataczał się, wsiadł do renault scenica i odpalił silnik. Wtedy świadek tego zdarzenia postanowił interweniować. Zabrał kluczyki od samochodu i uniemożliwił jazdę nietrzeźwemu kierowcy, potem wezwał policjantów. Okazało się, że 48-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego kupował w sklepie alkohol. Na miejsce przyjechały dwa policyjne radiowozy. Badanie trzeźwości wykazało prawie 2,4 promila alkoholu.

 

 


Zainteresował temat?

11

1


Komentarze (44)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.12.2018 12:57

Proponuje by samochody z rejestracja EPI byly wpuszczane do miasta tylko za jednorazową opłatą 50 zl.

512


mieszkaniec Miasta Piotrkowa ~mieszkaniec Miasta Piotrkowa (Gość)02.01.2019 09:40

rozbrajają mnie zawsze te potyczki EP a EPI . I poza docinkami śmiesznymi jak EPIcentrum czyli galeria handlowa to teksty mieszkańców którzy wywyższają się nad kierowcami z tablicami EPI jest oznaką arogancji i ślepoty, głupoty i prostactwa. Pochodzę z małego Miasta, studiowałem w Łodzi i Mieszkałem a teraz mieszkam w Piotrkowie i tu mam rodzinę.
Fakt jest taki że jak mieszkałem w Łodzi i jeździłem dzień w dzień autem po mieście to jak jakaś oferma jechała po mieście i była albo zawali drogą bo taki kierowca bał się tramwaju to było przeważnie EP. Mało pamiętam aby EPI było ciamajdą. Sam teraz mam EP ;D
Prawda jest taka że mieszkańcy bloków mający kilkunastoletnie auto mogą się tylko wkurzać jak paro letnie auto z EPI zajmuje miejsce im w galerii i zaczyna się wywyższanie.
Jakie to śmieszne.
Miasto zapomniane przez biznes i technologie a mieszkańcy zachowują się jak by to była metropolia ;D
Zobaczcie ile kosztuje na wsi metr wody ;P

42


gość ~gość (Gość)01.01.2019 14:00

Tu nie chodzi o wykształcenie, a o zachowanie . Sama kultura jazdy samochodem pokazuje z kąd kierowca EPI pochodzi.

45


gość ~gość (Gość)31.12.2018 22:11

Dlaczego ludzie z miasta tak źle wyrażają się o ludziach że wsi, całe życie mieszkam na wsi, skończyłam studia, pracuję zawodowo. Nie czuję się gorsza od "mieszczuchów".

91


gość ~gość (Gość)30.12.2018 14:19

A ja proponuje ze by wszyscy z ktorzy przyjerzdzaja z wielkiego muasta piotrkow na wies po sobie sprzatali nie wjerzdzali swoimi drezynami do lasow nie myli swoich zagrzybialych kulasow w rzekach itd a i nie stawiajcie chaup po wsiach nie chcemy was tutaj wiesniaki z miasta piotrkow

95


gość ~gość (Gość)31.12.2018 12:24

Jak znam życie gość przyjechał trzeźwy, był spragniony kupił pół litra i wychodząc wypił. Idąc do samochodu poczuł się lekko wypity, wsiadł do samochodu odpalił by nagrzać w samochodzie nigdzie nie miał zamiaru jechać bo był po alkoholu. A tu wskakuje mu ormowiec i zabiera kluczyki, dobrze że przyjechała policja bo by mógł zamarznąć.

15


gość ~gość (Gość)30.12.2018 11:07

Następny pijany wieśniok....szkoda słów na tych ochlapusôw EPi

95


X2 ~X2 (Gość)29.12.2018 18:17

Skąd mógł wiedzieć ,że pijany jak idzie chwiejnym krokiem to żaden dowód bo wystarczy ,że ktoś ma problemy z kręgosłupem w obrębie bioder i też będzie szedł nierówno jak pijany . Druga sprawa ten gość nie trafił na takiego co by mu facjatę obił porządnie to więcej wtrącał się nie będzie w nie swoje sprawy. Nawet za komuny takich kapusiów nie było

316


gość ~gość (Gość)29.12.2018 17:54

Jak mnie wkurzaja te komentarze mistrzow kierownicy z piotrkowa co pewnie nawet z tej wiochy nie wyjechal.. wielcy kierowcy ze wsi Piotrkow ojszczac tego miasta szkoda brudne Gdzie rzadzo Matka Boska a zarcie przez okna wywalaja jak w średniowieczu... jeszcze tylko stosy dla czarownic i nie wierzacych :)

106


gość ~gość (Gość)28.12.2018 23:53

do lotniska
Sam jesteś nieudacznikiem skoro nie potrafisz się zorganizować w Piotrkowie
ja tego miasta nie zaminie na inne

36


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat