Obchody święta niepodległości w gminie Aleksandrów

Strefa FMRegion Środa, 06 listopada 20191 1902
W tym roku obchody rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbędą się w Skotnikach. Wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 10.00 mszą świętą w intencji ojczyzny, która odprawiona zostanie w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Skotnikach.

- Obchody rozpoczniemy od mszy świętej, następnie zebrani wysłuchają programu słowno-muzycznego w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Skotnikach związanego ze świętem niepodległości. Po programie zapraszamy wszystkich uczestników na okolicznościowy poczęstunek w Świetlicy Wiejskiej - powiedział wójt gminy Aleksandrów Paweł Mamrot. 

 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Motor ~Motor (Gość)07.11.2019 15:29

Może warto by napisać czemu wójt gminy Aleksandrów przejmuje od grudnia dom samopomocy w Dąbrówke i nie będzie prowadzony przez Stowarzyszenie, które 10 lat się tym zajmowało. Tak dziękuję się ludziom którzy coś zrobili dla mieszkańców...

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat