OSP Parzniewice znów w Krajowym Systemie

ePiotrkowRegion Środa, 18 listopada 20204 1069
OSP Parzniewice nadal pozostanie w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej ogłosiła wykaz jednostek ochrony przeciwpożarowej, których wnioski o włączenie do KSRG zostały rozpatrzone pozytywnie. Jest wśród nich OSP Parzniewice.

W listopadzie 2020 roku komendant główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak rozpatrzył pozytywnie wnioski jednostek ochrony przeciwpożarowej o włączenie do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Taką pozytywną decyzję otrzymało 10 jednostek z województwa łódzkiego, w tym jako jedyna w powiecie piotrkowskim jednostka z terenu gminy Wola Krzysztoporska - OSP Parzniewice.

Przypomnijmy, że jednostka z Parzniewic już od 2017 r. funkcjonowała w KSR-G. Z końcem grudnia upływał 3-letni okres, po którym jednostka musi być ponownie zweryfikowana. Pracę strażaków dobrze ocenił komendant PSP w Piotrkowie mł. bryg. Jakub Rytych i jego zwierzchnicy – komendant wojewódzki i komendant główny PSP, czego wynikiem jest decyzja o przedłużeniu obecności OSP Parzniewice w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym.

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_epi ~gość_epi (Gość)24.11.2020 14:01

No szacunek dla tak małej wsi ale jak się chce to widocznie można. Pozdrawiam

10


gość_gość ~gość_gość (Gość)19.11.2020 19:18

Brawo

10


gość_złotousty sławek ~gość_złotousty sławek (Gość)18.11.2020 14:23

Należało nom to se.

30


gość_fabianko misztelkie ~gość_fabianko misztelkie (Gość)18.11.2020 11:31

Pozdrowienia dla Gołkusa z Parzniewic

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat