OREADA zaprasza na koncert online

Kraj Wtorek, 21 kwietnia 20201 1528
Już w najbliższą sobotę o godz. 21.00 zapraszamy na koncert OREADA. LIVE!

- Będzie to granie na żywo z prawdziwej sceny, bo z magicznych wnętrz ArtKombinat Scena Monopolis wśród pięknych scenicznych świateł i z cudną jakością dźwięku. Udział w koncercie można zapewnić sobie poprzez zakup cegiełki (a te są w różnych cenach, bo wiemy, jak jest) – 15 % zebranej kwoty przekażemy prężnie działającej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ! - zaprasza wokalistka OREADY, Katarzyna Biesaga.

 

Zespół OREADA powstał w 2016 roku w Moszczenicy i zagrał prawie 100 koncertów – wystąpił m.in. na Festivalu v ulicích w Czechach, Slot Art Festival w Lubiążu, Soundedit Festival w Łodzi, w Studiu Koncertowym Radia Gdańsk, Radia Łódź czy Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. OREADA to laureat wielu ogólnopolskich konkursów, m.in. zwycięzca Soundedit Spotlight 2019.  

 

W swoim dorobku grupa posiada minialbum z 2017 roku oraz płytę pod tytułem „Mówili mi ludzie”. Od początku swego istnienia OREADA ani na chwilę nie zwolniła tempa, dopiero pandemia wpłynęła na intensywność działań zespołu. Krótko przed odwołaniem wszystkich imprez kulturalnych w Polsce, OREADA zdążyła wydać debiutancką płytę i 7 marca zagrać premierowy koncert w Debich Studio Radia Łódź, jednocześnie świętując swoje czwarte urodziny. Koncert w ArtKombinat Scena Monopolis stanie się częścią wiosennej trasy koncertowej, która w większości została już przeniesiona na jesień.


Zespół tworzy szóstka przyjaciół: Kasia Biesaga – wokal, instrumenty dęte, Adam Marańda –skrzypce, mandolina, wokal, Kacper Bienia – klawisze, akordeon, wokal, Mateusz Jędraszczyk – gitara elektryczna, Maciej Kłys – gitara basowa, Kamil Kaźmierczak – perkusja

 

Debiutancką płytę zapowiedziały dwa single, jeden z nich przedstawiamy poniżej:


 

 

Więcej informacji o sobotnim koncercie TUTAJ


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.04.2020 17:24

Agatko córka na szóstkę. Gratuluję.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat