OEA MOK zaprasza na wizytę "W labiryncie duszy"

MOK Piotrków Piątek, 22 listopada 20190 1983
"W labiryncie duszy" to tytuł wystawy fotografii autorstwa Tomasza Lenarczyka. Wernisaż wystawy odbył się w czwartek (21 listopada) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ładuję galerię...

Tomasz Lenarczyk jest pasjonatem fotografii, autorem kilkudziesięciu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Ponadto jest członkiem Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery. Prezentowane na wystawie zdjęcia to podróż po „labiryncie duszy" młodej, energicznej kobiety, modelki Karoliny Wiktorii Gaik. Autor o pracy z Karoliną mówi, że podczas sesji fotograficznej sięgnęła ona do „zakamarków szalonej duszy i emocji znalezionych w labiryncie".


Wystawę można zwiedzać w OEA MOK, ul. Słowackiego 13, w godz. 9.00 – 18.00 do 4 grudnia.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat