O postępach w budowie „ósemki” w internecie

Strefa FM Piątek, 16 października 20093 4536
Postęp prac przy przebudowie drogi krajowej nr 8, a później drogi ekspresowej S8 można obserwować w internecie.

Do przeglądania strony zachęca Maciej Zalewski - rzecznik prasowy łódzkiego oddziału generalnej dyrekcji dróg krajowych i autostrad. Jakiego dokładnie odcinka drogi dotyczy nowa strona internetowa ?
- Mowa o odcinku drogi krajowej nr 8 od Piotrkowa Trybunalskiego do Rawy Mazowieckiej. Na stronie można znaleźć dane dotyczące zakresu prac, danych technicznych, zaawansowania procesu budowy jak również związanych z budową ciekawostek - informuje rzecznik.

 

Adres strony: s8.lodz.zaprojektuj-zbuduj.pl

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

zet ~zet (Gość)19.10.2009 10:16

zeby tylko sledzenie tempa prac nie bylo takie pasjonujace jak patrzenie jak drzewo rosnie w czasie rzeczywistym:D

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga19.10.2009 09:55

Zlikwidują samo skrzyżowanie ul. Wolborskiej i Trybunalskiej (DK8). Możliwość wjazdu pozostanie - ul. Wolborska ma zostać przedłużona równolegle do DK8 aż do Polichna, gdzie na węźle Polichno będzie możliwość wjazdu w kierunku Warszawy.
IMHO to kretynizm - np. w Warszawie węzły na S8 będą gęściej niż te niby minimalne 3 (chyba) kilometry - nawet co kilometr. Kolejny przykład tego, że władze naszego miasta nie potrafią się upomnieć o swoje - vide kładka nad A1 w ciągu ul. Słowackiego.

00


lukch ~lukch (Gość)19.10.2009 03:27

No to jak teraz zlikwidują wjazd na gierkówkę z ulicy wolborskiej to remont mostka przesunie się na przyszłe stulecie.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat