O lotnictwie wojskowym w piotrkowskim Heliosie

Strefa FM Czwartek, 28 maja 20152 2478
Od pięciu lat trwa współpraca pomiędzy Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie a Aeroklubem Ziemi Piotrkowskiej. Z tej okazji w kinie Helios przygotowano specjalny seans poświęcony lotnictwu wojskowemu.

fot. Paweł Kwiatkowski

Ładuję galerię...

- Współpraca rozpoczęła się 5 lat temu, kiedy zwrócili się do nas seniorzy lotnictwa wojskowego z Tomaszowa. Ta współpraca trwa do dziś i myślę, że będzie trwała przez kolejne lata  - mówi Ewa Sipa, dyrektor Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie.


- Razem uczestniczymy w różnych rocznicowych wydarzeniach związanych z lotnictwem. Udostępniamy, jako Aeroklub, naszą bibliotekę szkole. Uczestniczymy w konkursach, fundujemy nagrody – dodaje Jarosław Cempel, dyrektor Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.


Na spotkanie zaproszono także pilotów ze Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kino ~kino (Gość)28.05.2015 11:06

Opiekunki ze szkoły oddawały wszystkim dzieciom pieniążki, kino zachowało się w porządku nie pobierając nawet złotówki za wynajem sali. A problemy z techniką ... zawsze niestety mogą się pojawić. Kino zaproponowało dzieciom w ramach rekompensaty inny dzień na wyświetlenie filmu i popcorn dla wszystkich, ale szkoła nie chciała.

40


Wola ~Wola (Gość)28.05.2015 10:32

A nawet filmu nie puścili bo problemy techniczne straciłem tylko 10 złotych wstyd i hańba.

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat