O kulisach kariery, wypadku i odzyskiwaniu nadziei. Spotkanie z Moniką Kuszyńską

ePiotrkow Czwartek, 10 maja 20180 2395
Po raz kolejny zapraszamy na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W najbliższy czwartek 17 maja o godz. 19.00 na dziedzińcu Centrum idei Ku Demokracji o kulisach kariery, wypadku i odzyskiwaniu nadziei opowiadała będzie Monika Kuszyńska.
fot. Ailura

Monika Kuszyńska zaczynała karierę w zespole Farenheit. Podczas nagrywania piosenki została dostrzeżona przez Roberta Jansona. Pod koniec 2000 roku została wokalistką jego zespołu Varius Manx, zastępując w tej roli Kasię Stankiewicz. 28 maja 2006,wraz z członkami zespołu Varius Manx miała poważny wypadek samochodowy pod Miliczem. Od czasu wypadku pozostaje sparaliżowana od pasa w dół i porusza się na wózku inwalidzkim. W 2011 poślubiła Jakuba Raczyńskiego. W 2013 para otrzymała Srebrne Jabłko – nagrodę przyznawaną „Najwspanialszym polskim parom” w plebiscycie czytelników miesięcznika „Pani”. W maju 2015 w Wiedniu wystąpiła w finale konkursu Eurowizja 2018 z piosenką "In The Name of Love". Została ambasadorem zorganizowanych w Krakowie Światowych Dni Młodzieży 2016. 14 lutego 2017 urodziła syna, Jeremiego.

 

Spotkanie poprowadzi znany z łódzkiej telewizji, dziennikarz muzyczny –Leszek Bonar. Serdecznie Wstęp na spotkanie jest wolny, wejście od pl. Kościuszki.

 

 

(materiały: Centrum idei Ku Demokracji w Piotrkowie) 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat