Nowy raport wojewody. Znów wzrost zakażeń w Łódzkiem

Strefa FMŁódzkie Czwartek, 29 października 202026 7681
W województwie łódzkim jest 1800 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 454 osoby wyzdrowiały. W Piotrkowie i powiecie odnotowano łącznie 141 przypadków, 142 w powiecie radomszczańskim, 77 w bełchatowskim, 58 w tomaszowskim i 4 w opoczyńskim.
fot. pixabay.com / fernandozhiminaicela

Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o śmierci 13 osób:
- 57 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Sieradzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieruszowskiego.
- 70 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pajęcznie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.
- 74 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Bełchatowie. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.
- 81 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pajęcznie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.
- 88 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pajęcznie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.
- 90 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pajęcznie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.
- 94 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieruszowie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.
- 60 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.
- 64 -letni mężczyzna. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.
- 77 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Pajęcznie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego
- 78 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Sieradzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego
- 78 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Pajęcznie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego
- 84 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

 

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:
Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 24201
Liczba osób aktualnie zakażonych: 15127
Liczba osób objętych kwarantanną: 26166
Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2389
Liczba osób, które wyzdrowiały: 8669
Liczba osób, które zmarły: 405

 

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 3827


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mamtog ~mamtog (Gość)29.10.2020 15:56

No rozkręcamy się ale do matołów nic nie dociera i dalej wszystko lekceważą

23


Hmmm ~Hmmm (Gość)29.10.2020 14:31

na wyniki testu czeka się ok. tydzień, więc tak naprawdę te duże przyrosty są częściowo skutkiem ubiegłego tygodnia. Jak wypadliśmy w tym tygodniu... zobaczymy za tydzień.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat