Nowy plac zabaw w Piotrkowie

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 27 października 202021 3715
Piotrków Trybunalski wzbogacił się o kolejny plac zabaw. Inwestycja dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta została zrealizowana przy ul. Czarnej.
fot. piotrkow.pl

Teren nowo wybudowanego obiektu został ogrodzony, a nawierzchnia pokryta gumowymi matami, które zapewnią bezpieczeństwo bawiących się dzieci. Przy placu zamontowano ławki i kosze na śmieci, ale najważniejszym elementem są zabawki, z których najmłodsi już mogą korzystać.

Dzieci bawią się już na zestawie zabawowym wyposażonym m.in. w drabinki, zjeżdżalnie, pomost i tunel, jest także zestaw wspinaczkowy, huśtawki, bujak, karuzela i piaskownicy. Zwieńczeniem inwestycji było wykonanie chodnika prowadzącego na plac zabaw.

Koszt wykonania prac wyniósł blisko 140 tys. zł, a budowa placu zabaw była realizacją zwycięskiego projektu z rejonu II budżetu obywatelskiego 2020.

 

piotrkow.pl


Zainteresował temat?

7

2


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mom ~mom (Gość)27.10.2020 12:02

No i proszę, minęło już pięć lat, jak Magistrat w majestacie prawa, zdewastował/zlikwidował przydomowe place zabaw. A teraz szczyci się jednym czy dwoma psełdo placami.
Ukłony od nielubianych dzieci i ich rodziców zarówno z miasta jak i z blokowisk.
Dzieciom zabrano place zabaw w miejsce których wybudowano Mediatekę zadłużając Piotrków na długie lata.

82


gość_masakra ~gość_masakra (Gość)27.10.2020 11:01

I tak nie puszczę brajanka bo widzę tam ludzi bez masek

44


GOSIK ~GOSIK (Gość)27.10.2020 09:26

Nareszcie na tym zapomnianym osiedlu

72


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat