Nowy inwestor w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Woli Krzysztoporskiej

ePiotrkow Czwartek, 02 lutego 20175 7013
Nowa w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, ale lokalna w Podstrefie Wola Krzysztoporska ŁSSE. Chodzi o firmę Cermont sp. z o.o. z Woli Krzysztoporskiej, która w poniedziałek (30 stycznia) uroczyście odebrała zezwolenie na działalność w Strefie.

Ładuję galerię...

Uroczystość wręczenia zezwoleń odbyła się w siedzibie ŁSSE w Łodzi, a firmę Cermont reprezentowała Grażyna Cieślik. Obecni byli także przedstawiciele samorządu gminy Wola Krzysztoporska, a gratulacje firmie, która na preferencyjnych warunkach będzie mogła dalej rozwijać działalność w Woli Krzysztoporskiej, składał sekretarz gminy Dominik Ambrozik.

 

Cermont to wielopokoleniowa firma rodzinna działająca od 20 lat w obszarze budownictwa przemysłowego, a szczególnie wykonawstwa konstrukcji stalowych. Założył ją Ryszard Cieślik (obecnie wiceprezes firmy; prezesem jest syn - Damian Cieślik). Już teraz Cermont jest jednym z największych pracodawców na terenie gminy Wola Krzysztoporska - zatrudnia około 200 osób. Dzięki nowej inwestycji (pod koniec ubiegłego roku firma kupiła od gminy działkę o powierzchni ok. 3,5 hektara położoną w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Woli Krzysztoporskiej) firma będzie mogła poszerzyć działalność i stworzyć kolejne miejsca pracy.

 

- Gmina Wola Krzysztoporska posiada jeszcze ok. 3,5 ha terenu w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (Podstrefa Wola Krzysztoporska), gdzie zainteresowani przedsiębiorcy mogą rozpocząć działalność, uzyskując nawet 55-procentowy zwrot kosztów inwestycji – informuje nas Anna Wiktorowicz z Referatu Zamówień Publicznych, Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i Promocji Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Fff ~Fff (Gość)02.02.2017 22:22

Wójt Drozdek już się pakuje dzięki naszemu pisowi i super

31


ja ~ja (Gość)02.02.2017 21:04

cenzurują komentarze!!!
Jak się zmieni Chojniak też znikciecie.

50


sada ~sada (Gość)02.02.2017 15:29

Gdzie się schował włodarz Gminy. Chyba stosuje chwyt wyborczy na wzór kolegi .... i się schował. Widać, że wizja 2 kadencji uruchomiła nowy plan - wiernego żołnierz Dominika wystawimy na kandydata na wójta , a RD będzie VICE . / wymyślił to nie kto inny jak Putin z Miedwiediewem. Chyba mieszkańcy się na to nie nabiorą . Niech tu wejdzie wreszcie normalność.

41


Witek ~Witek (Gość)02.02.2017 10:02

Po co ta kolejna szopka prawie cała Polska to jedna wielka strefa ekonomiczna gdzie firmy z kapitałem obcym nie płacą podatków a zyski transferują za granicę taki to mamy rozwój gospodarki w kraju .Za komuny mogło być normalnie bez żadnych stref a gospodarka się rozwijała brakowało rąk do pracy a dziś rządy okrągłego stoły sprowadziły społeczeństwo do roli tanich niewolników dla obcych korporacji

72


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat