Nowy członek sztabu szkoleniowego Piotrkowianina

Piotrkowianin Środa, 03 marca 20214 1732
Michał Matyjasik wrócił do Piotrkowianina i od 1 marca 2021 jest członkiem sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. Matyjasik przechodzi do naszego klubu z pierwszoligowej Anilany Łódź, gdzie z juniorami sięgał po medale mistrzostw Polski w grupach młodzieżowych.
fot. piotrkowianin.pl

Kilku z jego wychowanków: Jan Stolarski, Marcin Matyjasik czy Piotr Jędraszczyk gra już w Superlidze. Michał Matyjasik będzie także prowadził treningi Piotrkowianina w trakcie zgrupowań seniorskiej kadry narodowej pod nieobecność pierwszego trenera Bartosza Jureckiego (członka sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski).

Warto wspomnieć, że dla 45-letniego szkoleniowca to powrót do Piotrkowianina. Reprezentował przez kilka lat barwy naszego klubu jako zawodnik na poziomie Ekstraklasy.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kibic2000 ~Kibic2000 (Gość)08.03.2021 19:11

Jak można wyrazić zgodę żeby trener wyjechał w okresie przygotowawczym na 3 tygodnie do ciepłego Egiptu z kadrą? To pokazuje "profesjonalizm" działaczy. Teraz są efekty. Zresztą p. Jurecki to słaby trener. Żadnej kariery nie zrobi. Gra na nazwisku i nic poza tym. Druga sprawa to połowę drużyny trzeba pogonić bo za długo juz są w Piotrkowie i jak pączusie w maśle tu siedzą. Trzecia to niski budżet, brak pozyskiwania sponsorów z prawdziwego zdarzenia itd. Spadek powinien oczyścić atmosferę i z wypalonych zawodników i nieudolnych działaczy. Ale tym razem na długo lub na zawsze możemy stracić Superligé. Chyba, ze utrzymanie przy zielonym stoliku kolejny raz. Ale jaki jest sens grać co sezon o to niby utrzymanie?

00


zwierzak ~zwierzak (Gość)07.03.2021 14:29

proponował bym wymienić prezesa będzie lepiej

10


leroy ~leroy (Gość)03.03.2021 21:08

Tak jak Poliszynel twierdzi zmiana trenera niebawem.

30


gość_anilana ~gość_anilana (Gość)03.03.2021 12:56

Tajemnicą Poliszynela jest że M. Matyjasik to następca B. Jureckiego po kolejnych porażkach. W zespole nie ma chemii a paru graczy jest już po rozmowach z innymi klubami.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat