Nowy bramkarz Piotrkowianina

Piotrkowianin Piątek, 14 lutego 20200 1959
22-letni bramkarz Danilo Mihajlević został nowym zawodnikiem Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Danilo pochodzi z Czarnogóry, ma 191 cm wzrostu, waży 95 kg, a ostatnim jego klubem był kosowski KH Besa Fangras. Mimo młodego wieku ma za sobą występy w Pucharze EHF oraz Challenge Cup.
Fot.:www.piotrkowianin.pl

Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go na parkiecie już podczas sobotniego spotkaniu z SPR Azotami Tarnów, początek meczu o godzinie 18.00.


Wcześniej na boisko wybiegną szczypiornistki Piotrcovii, które o godzinie 16.00 rozpoczną wyjazdowy mecz z Metraco Zagłębiem Lubin. O obydwu spotkaniach oczywiście napiszemy po ich zakończeniu.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat