ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Nowy TT już dostępny online za darmo! Za tydzień wracamy do kiosków

Środa, 27 maja 2020 1974
Ukazał się właśnie ostatni numer Tygodnia Trybunalskiego dostępny dla czytelników online za darmo. Za tydzień wszystko wraca do normalności, czyli… m.in. do kiosków. A tymczasem sprawdźcie, o czym piszemy w najnowszym numerze.

Najnowszy TT za darmo - kliknij tutaj! 

 

 

Zamkną przejazd na Twardosławickiej. Wrócą korki i objazdy

Najpierw mieszkańcy gminy Grabica walczyli o utworzenie tymczasowego przejazdu na ul. Twardosławickiej w Piotrkowie, teraz sprzeciwiają się jego zamknięciu, co ma nastąpić pod koniec maja. Sytuacja zrobiła się poważna, bo w tym samym czasie nie zostanie oddany do użytku wiadukt na ul. Wojska Polskiego. To oznacza, że życie mieszkańców z sąsiadującej z Piotrkowem gminy stanie się koszmarem, bo znów będą jeździć objazdami i stać w korkach.

 
Sezon na podpalenia rozpoczęty

650 bel słomy stanęło w ogniu na polu w okolicach ul. Energetyków w Piotrkowie. Słup ognia i dymu wznosił się za marketem Auchan. Straty oszacowano na 50 tys. zł. Czy doszło do podpalenia? Niewykluczone. Podpalacza udało się złapać w przypadku innego pożaru, 43-latek wzniecił ogień w lasach gminy Wolbórz. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 

Pracownik piotrkowskiego szpitala zakażony koronawirusem

Badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u pracownika Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Chodzi o osobę, która pracowała na internie. Przebadano także pozostały personel i pacjentów, ich wyniki były ujemne.

 

Co jeszcze? Oczywiście horoskop i mnóstwo informacji z gmin powiatu piotrkowskiego, a także coś extra – Dodatek Edukacja, czyli oferta edukacyjna najlepszych placówek oświatowych z Piotrkowa Trybunalskiego i regionu.


Zainteresował temat?

1

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat