Nowoczesny sprzęt dla OSP gminy Aleksandrów

ePiotrkowRegion Wtorek, 28 sierpnia 201811 2350
Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gm. Aleksandrów otrzymały nowoczesny sprzęt współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości.
fot. UG w Aleksandrowie

Do jednostek OSP w Dąbrowie nad Czarną i Skotnikach trafiły nowoczesne defibrylatory oraz agregaty prądotwórcze i maszty oświetleniowe, a  do jednostek w Niewierszynie i Siucicach agregaty i maszty.  

 

Sprzęt został przekazany przez wójta gminy Aleksandrów Dionizego Głowackiego podczas uroczystości w UG.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.08.2018 14:38

Z tego co mi wiadomo Pan Wójt został zaproszony na imprezę ale odmówił a poza tym na dożynki również nie zaprosił wszystkich kół gospodyń. Wstyd żeby przedstawiciel gminy nie był na imprezie która była dla lokalnej społeczności .

01


Mieszkanka gminy ~Mieszkanka gminy (Gość)29.08.2018 11:09

Wójt Gminy Aleksandrów jak zawsze myśli o wszystkich i pozyskuje środki finansowe dla wszystkich. Brawo Panie Wójcie !. To jest patriotyzm, a nie jak Pan Małecki jedną imprezę zrobił, nie zaprosił kół gospodyń wiejskich z gminy ani wójta. Przykro...

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat