Nowoczesny plac zabaw oddany w Dzień Dziecka w Żywocinie

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 03 czerwca 20191 1544
Po wielu miesiącach starań powstał w Żywocinie, z funduszy unijnych, plac zabaw. Grant o budowę obiektu złożyła OSP w Żywocinie do LGD Stowarzyszenie Dolina Pilicy.

W uroczystym otwarciu w Dniu Dziecka uczestniczyli, poza dziećmi i rodzicami, burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, prezes Stowarzyszenia Dolina Pilicy Bronisław Helman i prezes OSP Żywocin Janusz Latocha, który przekazał klucze od placu zabaw dzieciom. Wśród gości byli również przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Klewin, radny z Żywocina Janusz Swarbuła, Rada Sołecka z sołtys Małgorzatą Lula i przedstawiciele OSP Żywocin. Na dzieci czekały słodycze i owoce oraz słodkie prezenty od włodarzy miasta, a także ciasta upieczone przez gospodynie z KGW i nie tylko.

 

 

 

(materiały: UM Wolbórz)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Sąsiad ~Sąsiad (Gość)03.06.2019 12:29

Brawo p. Wójcie. Otwarcie z klasą, ze spokojem, bez niepotrzebnego szoł. Niech Wola Krzysztoporska od Pana się uczy. Pozdrawiam, życząc dalszych sukcesów.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat