ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Piotrkowie Trybunalskim

Poniedziałek, 27 lipca 2020 7796
Chcesz zadbać o piękny i zdrowy uśmiech, u siebie lub swojej pociechy? Jednocześnie zależy Ci na zabiegach przeprowadzonych w przyjaznej i bezstresowej atmosferze? W Piotrkowie jest miejsce idealne dla Ciebie. Klinikę stomatologiczną Soft Dent Stomatologia, mieszczącą się w budynku „nowej Hawany” przy ul. Narutowicza 9/13 tworzy zespół doświadczonych lekarzy, którzy zadbają o zdrowie Twoich zębów i stawiają sobie za cel, abyś zapamiętał ich gabinet i fotel, jako komfortowe i pełne ciepła miejsce.

Nie od dziś wiadomo, że każde miejsce tworzą przede wszystkim ludzie – to właśnie wykwalifikowany personel medyczny jest największym atutem kliniki Soft Dent - Stomatolog & Dentysta Piotrków Trybunalski. Zespół tworzą świetnie wykształceni oraz doświadczeni lekarze, którzy cały czas podnoszą swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Każdy lekarz specjalizuje się w innej dziedzinie stomatologii, dzięki czemu oferują bardzo szeroki wachlarz usług, ale przede wszystkim dbają o dobre samopoczucie pacjenta i z łatwością oswajają lęk pacjentów – dużych i małych. Zresztą już od wejścia do klinki spotykamy się z bardzo przyjazną atmosferą, o którą dba również personel pomocniczy.

 

Klinika stomatologiczna Soft Dent oprócz świetnych fachowców dysponuje również najwyższej jakości, nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu lekarze mogą zaoferować bardzo szeroką gamę zabiegów dentystycznych – od badań profilaktycznych, przez protetykę, aż po chirurgię zębów.

Na pełną ofertę klinki składa się:

 

 • Chirurgia Stomatologiczna
 • Implantologia
 • Protetyka
 • Stomatologia Zachowawcza
 • Stomatologia Dziecięca
 • Stomatologia Estetyczna
 • Leczenie kanałowe pod mikroskopem
 • Rentgenodiagnostyka

W klinice dentystycznej Soft Dent szczególnie ważne miejsce zajmują mali pacjenci i stomatologia dziecięca. Wielu z nas wspomina pierwszą wizytę u dentysty jako przeżycie traumatyczne, którego konsekwencją jest lęk w całym późniejszym życiu. Świadomi znaczenia pierwszego kontaktu dziecka ze stomatologiem oferują specjalne podejście do najmłodszych pacjentów zapewniając im miłą atmosferę i poczucie bezpieczeństwa. Już w poczekalni przygotowano specjalny kącik zabaw, gdzie maluchy mogą oderwać swoją uwagę od czekających je zabiegów, a pierwsza wizyta u stomatologa dziecięcego ma charakter adaptacyjny (więcej informacji).

 

Na czym ona właściwie polega?

 

Jest to bezpłatna wizyta, na której dziecko pierwszy raz zobaczy gabinet i zapozna się z lekarzem, który pokaże mu sprzęt i narzędzia znajdujące się w gabinecie. Każdy mały pacjent będzie mógł dotknąć interesujące go przedmioty, zobaczy jak działają i do czego służą przyciski umieszczone przy fotelu stomatologicznym. Maluch ma także możliwość zobaczyć swoje zęby w powiększeniu na monitorze. Taka wizyta to czas wyłącznie na zabawę dziecka z lekarzem, która ma na celu oswojenie malucha z miejscem, które często kojarzy się dzieciom niezbyt przyjemnie.

 

Warto podkreślić, że rodzic może towarzyszyć swojemu dziecku podczas każdej następnej wizyty, trzymać je za rękę lub nawet na kolanach jeśli będzie tego potrzebować. Ponadto na koniec każdej wizyty młody pacjent otrzyma drobny upominek.

 

Klinika Soft Dent mieści się w nowoczesnych, klimatyzowanych pomieszczaniach i oferuje swoim pacjentom duży i bezpłatny parking. W dobie koronawirusa w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim korzystającym z zabiegów klinika wprowadziła także specjalne rygory sanitarne:

 

 • pacjent ma sprawdzaną temperaturę przy pomocy termometru bezdotykowego
 • personel przyjmuje w jednorazowym ubraniu ochronnym, a środki ochrony osobistej otrzymuje także pacjent
 • gabinety po każdej wizycie są w pełni dezynfekowane oraz wentylowane
 • sterylizacja gabinetu przy pomocy lampy UVC

Profil na FB: Soft Dent Stomatologia.


Zainteresował temat?

13

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat