ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Nowoczesne usługi finansowe dostępne już wkrótce w Banku Spółdzielczym Ziemi Piotrkowskiej!

Piątek, 10 maja 2019 2712
Bank spółdzielczy wielu z nas nie kojarzy się w pierwszej kolejności z nowoczesną technologią. Najwyższy czas zmienić to przekonanie.

BLIK, płatności mobilne, logowanie biometryczne – to jest kierunek, w którym zmierza obecnie bankowość spółdzielcza w Polsce. Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej jako nowoczesny bank, chce rozwijać ten trend, dołączając do najbardziej zaawansowanych technologiczne polskich instytucji finansowych.

 

W ramach akcji „mobilne przyspieszenie” inicjowanej przez zrzeszenie, w którym działa bank, trwają prace nad wdrożeniem nowoczesnych płatności mobilnych oraz transakcji BLIK, które oprócz transakcji w terminalach płatniczych, intrenecie czy bankomatach, pozwalają na dokonywanie przelewów z telefonu na telefon, a do tego wszystkiego potrzebny jest jedynie smartfon.

 

To co do tej pory udało się zrobić, to udoskonalenie aplikacji mobilnej o możliwość logowania biometrycznego.

Zatem kierunek, w którym obecnie zmierza Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej jest jak najbardziej właściwy.

 

Przypomnijmy, iż Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej jest lokalnym bankiem, z wyłącznie polskim kapitałem, który oferuje swoim Klientom nowoczesne usługi dostosowane do ich potrzeb. To co go wyróżnia, to rozbudowana sieć 22 placówek, co czyni go jeszcze bliższym Klientom.

 

Więcej informacji o banku i jego ofercie na stronie internetowej oraz oficjalnym profilu na Facebooku:

https://bszp.pl/

https://www.facebook.com/bszppiotrkow/

 


Zainteresował temat?

5

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat