ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Nowoczesne łóżka drewniane od Visby.pl

Czwartek, 23 lipca 2020 868
Szukasz nowego łóżka, które będzie nie tylko wygodne, ale również idealnie wkomponuje się w wystrój Twojej sypialni? Lubisz surowy, skandynawski styl? Zapoznaj się z ofertą firmy Visby!
fot. visby.pl

Na łóżkach i materacach firmy Visby sypia blisko 10 tysięcy Europejczyków, a produkty tej marki kompleksowo wyposażają ponad 1000 sypialni rocznie. Ponadto z tych mebli korzysta wiele osobistości znanych z pierwszych stron gazet. Brzmi zachęcająco?

 

Marka Visby powstała w 2008 roku na Warmii w Polsce. Idea założycielska to tworzenie wyjątkowych mebli, które łączyłyby w sobie solidność tradycyjnie stosowanego materiału jakim jest drewno z nowoczesnym wzornictwem. Najważniejsza kwestia, która wyróżnia te produkty to jakość, bez względu na koszty. Meble, dzięki zastosowaniu prostych, ale solidnych rozwiązań, mogą służyć przed długie lata. Najlepszym dowodem jest fakt, że klienci po kilku latach wracają, aby dokupić kolejne meble do kompletu. Gwarantem wysokiej jakości jest to, że wszystkie meble produkowane są w zakładach na Podkarpaciu.

 

Co jeszcze charakteryzuje meble Visby? Bez wątpienia jest to wzornictwo, które od razu sugeruje inspiracje Skandynawią. Oglądając produkty tej marki od razu można zachwycić się ich surowym pięknem i prostotą. Nic dziwmego, skoro firma Visby kieruje się zasadą „piękno tkwi w prostocie”.

 

Stąd hasło „Meble Inspirowane Skandynawią" oraz szwedzka flaga w logo.

Sprzedaż na terenie Polski prowadzona jest za pomocą narzędzi internetowych, takie jak sklep pod adresem www.visby.pl. Meble można również obejrzeć i zamówić w siedzibie w Kobyłce (pod Warszawą) przy ul. Węgierskiej 2.  Logistyką i dostarczaniem towaru zajmują się wyspecjalizowane firmy kurierskie. Za granicą produkty są dostępne w Niemczech, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie, Estonii, Rosji, Węgrzech oraz Rumunii, a Visby stale pozyskuje nowych odbiorców w kolejnych krajach. To wyjaśnia dlaczego ponad 10 tysięcy osób w Europie sypia na łóżkach tej marki.

 

Wysoka jakość i skandynawski design to nie wszystko. Klient powinien być zadowolony nie tylko z samego produktu, ale też samej obsługi. Przedstawiciele Visby zawsze są do dyspozycji kilenta i potrafią odpowiednio doradzić jaki produkt wybrać.


Zainteresował temat?

2

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat