Nowe władze piotrkowskich struktur Porozumienia

Strefa FMRadomsko Poniedziałek, 14 września 20203 2213
Wicewojewoda łódzki Krzysztof Ciecióra został szefem piotrkowskich struktur Porozumienia Jarosława Gowina. Nowego prezesa Porozumienia w okręgu numer 10 wybrano w sobotę podczas zjazdu, który odbył się w Muzeum Regionalnym w Radomsku.

Wiceprzewodniczącymi wybrano Mirosława Olszewskiego z Bełchatowa i Tomasza Cieciórę z Radomska. W zjeździe uczestniczył Prezes Partii Porozumienie Jarosław Gowin, który powiedział, że tutejsze struktury partii rozwijają się dynamicznie, co jest zasługą silnego lidera.

 

- Dziękuję za jednogłośny wybór mnie na prezesa Porozumienie w okręgu 10. To oznacza jeszcze więcej pracy - napisał w mediach społecznościowych Krzysztof Ciecióra.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.09.2020 18:39

Ale że w Muzeum?

10


gość ~gość (Gość)14.09.2020 12:43

Tylko rom wielkopolski z ZMDK (z miłości do koryta)

51


gość ~gość (Gość)14.09.2020 11:14

Chirurga w masce chyba widzę.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat