Nowe utrudnienia na DK 12/91

GDDKiARegion Poniedziałek, 07 września 20204 6297
We wtorek (8 września) na drodze krajowej 12/91 rozpocznie się remont nawierzchni. Prace będą prowadzone na wysokości Tuszyna na obu jezdniach i obejmą odcinek o łącznej długości nieco ponad 5,5 km.
fot.: pixabay

W pierwszej kolejności zostanie sfrezowana stara warstwa nawierzchni,  a następnie zostanie ułożona nowa. Prace będą prowadzone tzw. połówkami jezdni. To znaczy, że na połowie jezdni będzie odbywał się ruch, a  druga połowa będzie remontowana. W miejscach, gdzie będą prowadzone roboty kierowcy napotkają zwężenia i ograniczenia do 50 km/h, w miejscach, gdzie jest teren zabudowany i do 60 km/h poza terenem zabudowanym.

 

Prace mają się zakończyć do piątku (11 września), ale w przypadku deszczowej aury ten termin może zostać zmieniony.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)07.09.2020 14:42

nie mogli poczekać, aż skończy się remont A1... całe szczęście do łodzi można jeszcze jechać przez wolbórz - baby - głuchów albo wolbórz ujazd andrespol, no i jeszcze przez grabicę, wadlew, pabianice

40


aha ~aha (Gość)07.09.2020 12:54

GDDKiA jest bezmyślna. Robią wszystko na raz, a potem się jeździć nie da

160


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat